Çok Daireli Binalar ve Endüstriyel Yapılar

Pandeminin etkileriyle birlikte Türk inşaat sektörü, proje iptalleri, tedarik zinciri kesintileri ve nakit durgunluğu gibi zorluklarla mücadele ediyor. Ancak, Ege Bölgesi'nde faaliyet gösteren bir mimarlık ofisi, Aydın ve Denizli başta olmak üzere endüstriyel yapı ve konut projelerinde öncü bir rol üstleniyor. Şehir planlamasının bozukluklarını düzelterek daha yaşanabilir alanlar yaratmayı hedefleyen ofis, yerel pazarın sorunlarına odaklanıyor.

Doğa Yapı Mimarlık

Doğa Yapı Mimarlık'ın Kurucusu Aynur Çetin, Ege Bölgesi'ndeki mimari yapılanma konusunda şunları belirtiyor: "Bölgede şehir planlamacılığı ciddi sorunlarla karşı karşıya. Konut ve ticari yapıların doğru şekilde planlanması kritik önem taşıyor. Mikro iklim etkileri göz önünde bulundurularak tasarlanacak yerleşim alanları, Avrupa standardında yaşam kalitesi sunabilir."

Aynur Çetin, şeffaflık ilkesiyle çalıştığını vurgulayarak, "Tüm projelerimde teknik, görsel ve mali koordinasyonu sağlıyorum. İyi bir mimarın katkısı, doğru prosedürlerle yönetilen ve kaliteli sonuçlar ortaya çıkaran yapılar inşa etmemizi sağlıyor." dedi.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)