CUBO'dan Saf Ama Güçlü Duygular Uyandıran Renk Zambak

CUBO’nun 2022 iç cephe kartelasında yer alan Zambak (C5007) rengi, zarafeti, saflığı ve temizliği temsil ediyor. Tarih boyunca saraylarda, köşklerde, bahçelerde kullanılan ve hafızalara işlenen Zambak Çiçeği’nin asaletinden esinlenerek elde edilen renk, mekanları da hafızalara işleyecek güce sahip.

CUBO’nun adını çiçeklerin kraliçesi olarak da nitelendirilen Zambak Çiçeği’nden alan Zambak rengi mekanlara zarafeti ve saflığı taşıyor.

Estetik görünümü ile edebiyatın ve sanatın içinde yer alan bu çiçekten esinlenerek geliştirilmiş olan Zambak Rengi, çok uçuk mavi tonunda. Ruha iyi gelen, aşkı simgeleyen, saflık ve ferahlık duygusunu yansıtan Zambak rengi, her mekanda kullanabileceğiniz bir renk aynı zamanda.

Eski çağlardan günümüze uzanan hatta eski medeniyetlerde saf ve verimli hayat yaşasınlar diye gelin tacı olarak kullanılan Zambak Çiçeği, CUBO’ya da ilham vermiş ve çiçeğin en güçlü duygular uyandıran rengini kartelaya taşımış.

CUBO’nun renk kartelasından tercih edeceğiniz iç cephe rengi ZAMBAK, ipek mat, soft mat, mat görünümlü, su bazlı ve silinebilir özellikteki tüm ürün gruplarında hazır olarak bulunuyor.

CUBO’nun Zambak Rengi’ni “Boyacı Küpü Renklendirme Sistemi” ile yaratacağınız farklı renk tonlarıyla bir arada kullanarak özel mekânlar tasarlayabilirsiniz.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)