Özgün ve Şık Mekanlara Cubo'dan Gardenya Rengi

Zengin ürün gamı ile yapı sektörünün iddialı markası CUBO’nun Gardenya Çiçeği’nden esinlenerek renk kartelâsına kattığı ‘Gardenya’ Rengi, aynı çiçeğinin etkileyici kokusu gibi tercih edildiği mekanları hafızalara kazıyor. CUBO’nun iç mekan duvar boyası olan bu çok uçuk gri rengi yaşamın her alanı için iddialı bir alternatif oluşturuyor.

Cubo Gardenya

Türkiye’nin yerli boya üreticisi CUBO’nun ismini Gardenya Çiçeği’nden alan "Gardenya Rengi" adını aldığı çiçeğin ortamlarda varlığını hissettirdiği gibi ben buradayım diyen iddialı bir renk.

Çok uçuk bir gri olan renk tercih edildiği alanlara sade bir şıklık kazandırıyor. Öyle bir şıklık ki Gardenya Çiçeği’nin etkileyici kokusu gibi renk de mekanları hafızalara kazıyor.

Kullandığı alanı olduğundan daha geniş, ferah ve çok şık gösteren “Gardenya Rengi” misafir odalarından yatak odalarına, çalışma odalarından hobi odalarına kadar tüm iç mekanlarda tercih edilebilir bir renk.

CUBO’nun iç cephe renk kartelasından tercih edeceğiniz “Gardenya Rengi”, ipek mat, soft mat, mat görünümlü, su bazlı ve silinebilir özellikteki tüm ürün gruplarında hazır olarak bulunuyor.

CUBO’nun "Gardenya" rengini “Boyacı Küpü Renklendirme Sistemi” ile yaratacağınız farklı ve kontrast renk tonlarıyla bir arada kullanarak, çok özel yaşam alanları tasarlayabilirsiniz.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)