Daikin İmzasıyla Folkart Nefes İstanbul

Daikin, iklimlendirme çözümleriyle bilinen ve birçok imza projede yer alan bir marka olarak, İzmir'in önde gelen inşaat şirketlerinden Folkart'ın İstanbul'daki ilk projesi olan Folkart Nefes İstanbul'un iklimlendirme ihtiyaçlarını karşıladı. Büyükçekmece'de doğanın içinde konumlanan proje, 4 farklı tipte 96 müstakil villadan ve çeşitli sosyal alanlardan oluşuyor.

Folkart Nefes İstanbul

Folkart Nefes İstanbul'un iklimlendirme çözümlerinde Daikin'in üstün teknolojili, tasarruflu ve çevreci ürünleri tercih edildi. Daikin markası, performansın uzun süre korunması, enerji tasarrufu, geniş ürün yelpazesi, yaygın servis ağı ve çözüm odaklı yaklaşımıyla öne çıkıyor.

Projenin mimari dokusuna uygun olarak tasarlanan villalarda, Daikin'in mini VRV (Heat Pump) dış üniteleri ve kanallı tip iç üniteleri kullanıldı. Toplamda 902 HP dış ünite ve 855 iç ünite, projenin iklimlendirme ihtiyaçlarını karşılamak için entegre edildi. Daikin'in kanallı tip iç üniteleri, düşük ses seviyeleri ve kullanım kolaylığı sağlamasıyla tercih edildi. Mini VRV IV-S serisi dış üniteler ise yüksek verimlilikleriyle dikkat çekiyor.

Folkart'ın önceki projelerinde de başarıyla kullanılan Daikin ürünleri, güvenilirliği ve performansıyla öne çıkıyor. Folkart Nefes İstanbul, yeşil ve mavinin buluştuğu muazzam bir konumda, Daikin'in iklimlendirme çözümleriyle konforlu ve verimli bir yaşam sunuyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)