Eva Gayrimenkul Danışmanlık Katagorisinde Türkiye'nin En İyi Firması Seçildi

Eva Gayrimenkul Değerleme, gayrimenkul endüstrisini prestij ve mükemmeliyetle tanıştırmak ve bu alanda uluslararası bir standardın oluşmasına öncülük etmek amacıyla düzenlenen Avrupa'nın en prestijli ödülü European Property Awards’da “Danışmanlık” kategorisinde bu sene de Türkiye’nin en iyi firması seçilerek ödül almaya hak kazandı.

Londra’da düzenlenen ödül töreni sonrasında bir açıklama yapan Eva Gayrimenkul Değerleme Direktörlerinden Özdil Şahin; “Öncelikle ödülü bize layık gören herkese teşekkürlerimizi iletmek istiyorum. Eva Gayrimenkul Değerleme olarak, sektörde uzun yıllardır tecrübeleri olan uzmanlaşmış bir kadroyla hem yerli, hem de yabancı yatırımcılara hizmet vermekteyiz.


Değerleme sektöründe yatırımcılara sunduğumuz hizmetlerin, gayrimenkul sektörüne kazandırdığımız araştırma ve raporlar ile yayınların uluslararası arenada ödüle layık görülmesi bizim için büyük bir mutluluk. Aldığımız tüm bu ödüller değerleme sektörünün Türkiye’de iyi bir noktaya geldiğini gözler önüne sermektedir. Biz de Eva Gayrimenkul Değerleme olarak, sektöre kazandırdıklarımızla gurur duyuyoruz, hedefimizi yükselttik daha da iyisiniz yapacağız” şeklinde konuştu.

EVA Gayrimenkul Değerleme sektöründe yaptığı örnek çalışmaları ve öncülükler nedeni ile daha önce de ödüllere layık görülmüştü. Bu ödüller ile birlikte Eva Gayrimenkul Değerleme’nin aldığı uluslararası ödül sayısı 8‘e ulaştı.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)