Geberit DuoFresh İle Rahatça Nefes Alın

Ar-Ge destekli inovasyon harikası ürünleriyle sektöre farklı bir bakış açısıyla bakan Geberit, banyolardaki yaşam kalitesini yükseltmeye tüm hızıyla devam ediyor. Kötü kokuları daha yayılmadan önce klozetin içinde doğrudan emerek; banyonuzun havasını her zaman ferah ve temiz tutan Geberit DuoFresh Gömme Rezervuar, banyolarda temiz havanın kapılarını aralıyor. 

Geberit, banyolardaki kötü kokuları direkt olarak klozetin içine hapseden DuoFresh ile kullanıcısına ferah bir ortam sunarken, aktif filtre karbon sistemi sayesinde de havayı odaya vermeden önce kötü kokulardan arındırıyor. DuoFresh’in koku alma ünitesi ise kapağın üstündeki bir tuşa basılarak aktive edilebilirken sistemin on dakika sonra kendini otomatik olarak kapatması kullanıcılar tarafından büyük beğeni topluyor

Banyoda maksimum hijyen sağlamak ve kötü kokuların önüne geçmek için özel teknolojiyle hazırlanan Geberit DuoFresh, banyonuza temiz hava sağlamak için özel olarak geliştirildi.  Kötü kokuları klozetin içinden alarak kumanda kapağında bulunan aktif karbon filtresi sayesinde temizleyerek ortama geri veren sistem, banyolarda havalandırma amaçlı cam açma zorunluluğuna da son veriyor. Pratiklik ve kullanım kolaylığı sağlayan Geberit DuoFresh Gömme Rezervuar Sistemi, ortamdaki havanın temizlenmesi için camların açılmasına gerek duymuyor. Sistemin özelliği sayesinde kötü kokular dışarı yayılmıyor bu da enerji kaybını yok ederek sürdürülebilir bir dünyaya katkı sağlıyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)