EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Geberit Sigma21 İle Camın Zarafeti Banyolarınızda

Modern banyoların yaratıcısı Geberit, camın şeffaflığını ve zarafetini Sigma21 serisinde yeniden gün yüzüne çıkarıyor. Sigma21 ile geniş kumanda kapağı yelpazesine, yuvarlak butona sahip cam kumanda kapağını da ekleyen Geberit, banyosunda kendi kimliğini oluşturmak isteyen kullanıcılarının beğenisini kazanıyor.

İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, Sigma serisinin yeni nesil ürünü Sigma21 ile geniş kumanda kapağı yelpazesine yuvarlak butona sahip cam kumanda kapağını da ekleyerek banyoları camın zarafetiyle buluşturuyor.

Arduvaz taşının estetikliğini de Geberit teknolojisiyle birleştiren Sigma21, yüksek kaliteli malzemenin, birinci sınıf işçilik ve modern şıklıkla birleştiği nokta olarak göze çarpıyor. Beyaz, siyah, bej ve kişiye özel cam renklerini kendine kodlayan Sigma21, çerçevesiz yenilikçi tasarımı sayesinde neredeyse sınırsız malzeme ile kaplanabiliyor. 

Çift kademeli deşarj sistemi ile sürdürülebilir dünyaya da katkı sağlayan Geberit Sigma21, camın duvarda pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına olanak tanıyarak kullanıcısının beğenisini kazanıyor.  


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)