If Design Award 2023 Başvuru Dönemi Başladı

Başvurular www.ifdesign.com web sitesinden gerçekleşiyor.

30 Haziran 2022 tarihine kadar erken kayıt dönemi avantajları devam ediyor.

Son başvuru tarihi ise 10 KASIM 2022!

Ödül Kategorileri

iF DESIGN AWARD 2023 için www.ifdesign.com web sitesinden ürün tasarımı, ambalaj, iletişim, hizmet tasarımı, kullanıcı Deneyimi (UX Design), kullanıcı arayüzü (UI), mimarlık ve iç mimarlık kategorilerinde başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca bu ana disiplinlerine ek olarak endüstrinin tüm dallarını kapsayan konsept projelerle de başvurarak yenilikçi girişimlerinizi onurlandırabilirsiniz.

iF Design Awards 2023

Değerlendirmeler

Fiziksel ve çevrimiçi olarak kendi alanında uzman & bağımsız jüriler tarafından değerlendirmeler yapılıyor. Puanlamalar İF DESIGN tarafından belirlenen “iyi tasarım” kriterlerine göre yapılıyor. Puanlama sistemi şeffaf bir şekilde başvuru sahipleri ile paylaşılıyor.

Uluslararası tasarım yarışmasına başvurmak için 7 neden

2022 Yılı Kazananları

69 yıllık dünyanın en eski ve bağımsız tasarım organizasyonu olarak gösterilen 2022 iF DESIGN AWARD’a Türkiye dahil 57 ülkeden tasarımcılar ve markalar tarafından yaklaşık

11 bin başvuru yapıldı. Tasarım başvuruları dünyanın dört bir yanından gelen bağımsız tasarım uzmanlarından oluşan 132 jüri tarafından değerlendirildi.

Uluslararası başvurular arasından sadece 1.973 başvuru iF ödülü kazandı ve İF mührü kullanmaya hak kazandı. Bunlar arasından 39 Türk tasarımı ödüle layık görüldü.

Dünyanın en eski ve bağımsız tasarım organizasyonu olarak gösterilen iF DESIGN AWARD 2022 kazananları arasında Apple, Philips, Samsung, Grohe, Toyota ve Google gibi kendi alanında yenilikçi ve başarılı markalar yer alıyor. Ayrıca ödül kazananların arasında, olağanüstü tasarım çözümlerine sahip çok sayıda girişimci, yenilikçi firma ve küçük ölçekteki tasarım ve mimarlık stüdyosu bulunuyor.

Mimarlık Ödülleri 2023

Türk Tasarımcılar Tarafından Tasarlanan 39 Adet Ürün “2022 iF DESIGN AWARD“ Kazandı.

Arçelik, ENNE Mobilya, Karaca, VitrA, Eczacıbaşı, Redon Technology, Dasal Aerospace, Albert Genau, Feltouch Yapı Tasarım, Volkan İtfaiye Araçları, Kütahya Porselen, Hidromek, Esma Dereboy Tasarım, Maxwell Innovations, Atölye İstanbul, İnova Koltuk Sistemleri Araç Tasarım, Arman Design Studio ve Designİst İç Mimarlık Türkiye'ye iF DESIGN AWARD 2022 ödülünü getirenler arasındaydı.

iF DESIGN AWARD Hakkında

1954 yılından beri iF DESIGN AWARD, olağanüstü tasarım için bir kalite mührü olarak tanınmaktadır. iF logosunun marka etiketi, üstün tasarım hizmetleri ile dünyaca bilinmektedir ve iF DESIGN AWARD dünyadaki en önemli tasarım ödüllerinden biridir. Ödül töreni 15 Mayıs 2023 tarihinde Berlin’de gerçekleşecektir. Ödül alan tüm başvurular, iF tasarım uygulaması (iF Design App) içinde ve iF Design Websitesi www.ifdesign.com'da yayınlanmaktadır.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)