iF Design Mega Trend Konferansı Gerçekleşti

iF Design, 1953 yılından bu yana tasarım sektörünü destekleyerek iyi tasarımları onurlandırıyor. Profesyoneller, genç yetenekler ve sosyal etki temalarında çeşitli ödüller veriyor. Son üç yıldır, en iyi ve en yeni tasarımların ödüllendirildiği bir referans niteliğindeki trend raporları hazırlıyor ve dijital formatta tasarım endüstrisine sunuyor.

iF Design

iF Design Türkiye ofisi, Haziran ayında İstanbul ve Bursa’da üç etkinlik düzenledi. Benjamin Völksen, üçüncü "Mega Trend Raporu"nu sunarak endüstriyel tasarımcılar, mimarlar ve iç mimarlarla buluştu. Sinem Kocayaş, iF Design’ın 70 yıllık deneyimiyle tasarım endüstrisini desteklediğini belirtti. Cihan Sirolu, raporun küresel tasarım üzerindeki mega trendlerin etkisini özetlediğini ve sosyal trendlerle ilişkisini ortaya koyduğunu ifade etti.

iF Tasarım Trend Raporu 2024, tasarımın teknoloji, toplum ve çevre koşullarına uyumunu inceleyen disiplinler arası bir kaynak. Frankfurt'taki The Futureişbirliğiyle hazırlanan rapor, altı ana tema etrafında düzenlenmiştir: Dijital İnsanlık, Bilinçli Ekonomi, Eko Dönüşüm, Globalizasyon, Zihniyet Devrimi ve Ortak Toplum. 233 sayfalık rapora 19 Temmuz 2024'e kadar iFDesign.com üzerinden ücretsiz erişilebilir.

iF Design Award 2025 başvuruları başladı. Erken kayıt dönemi 28 Haziran’da sona eriyor. Ürün, ambalaj, iletişim, iç mimarlık, profesyonel konsept, hizmet tasarımı, mimari, kullanıcı deneyimi (UX) ve kullanıcı arayüzü (UII) kategorilerinde başvuru yapılabiliyor. Detaylı bilgi ve başvuru için ifturkey@ifdesign.com adresine ulaşabilirsiniz.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)