​Insinkerator Buharlı Sıcak Su Bataryaları…

Sıcak su, mutfakların en önemli ihtiyaçlarından biri... Gerektiği anda, mutfağınızdaki bataryadan, kettle ya da çaydanlık kullanmadan 98 santigrat dereceye kadar sıcak su ya da soğuk su alabilseniz çok rahat olmaz mıydı? BLANCO ÖZTİRYAKİLER güvencesi ile Türkiye’ye getirilen marka InSinkErator’un batarya modelleri, zarif tasarımları ile mutfağınıza şıklık katarken sadece bir dokunuşta istediğiniz ısıda su elde etmenizi sağlıyor. Böylece çay ve kahve hazırlamak, sebze haşlamak ya da makarna yapmak çok daha pratik hale geliyor.

Hayat giderek hızlanıyor, dolayısıyla hayatın hızını yakalayabilmek için size yardımcı olacak ürünleri kullanmak da şart oluyor. İşte bunlardan biri de InsinkErator Buharlı Sıcak Su Bataryaları… Mutfaklara kolaylıkla monte edilebilen ürün, bir saat içinde 98 santigrat derecede 100 fincan filtrelenmiş suyu verebiliyor.


Anında sıcak su ile size hem zamandan kazandırıyor hem de 40 watt ampulden daha az enerji tüketerek bütçenizden tasarruf sağlıyor. InsinkErator Buharlı Sıcak Su Bataryaları, standart mutfak kettle’ından %20 daha düşük enerji tüketerek çevreye de katkı yapmanıza yardımcı oluyor. Ürünün sağlayacağı faydalar ise ihtiyacınıza göre değişiyor. Dilerseniz çay, kahve ve diğer sıcak içecekleri hazırlayın, sebze, makarna ve pirinç haşlayın, et suyu, sos ve çorba yapın, donmuş gıdaları çözün dilerseniz bulaşıklarınızı yıkayın, konserve kapağını açmak için ısıtın, kutu ve şişelerinizden etiketleri temizleyin, bebeğinizin biberonunu ya da gıdaları ısıtın.

Ürünün iki farklı modeli bulunuyor. InsinkErator GN1100 Modeli, filtrelenmiş sıcak su verirken, InsinkErator HC1100 Modeli ise filtrelenmiş hem sıcak hem de soğuk suyu tek bataryadan veriyor. İki modelde de sudaki klor, kurşun, bulanıklık, hoşlanılmayan tat ve kokuları filtreleyen Scale Reduction teknolojisi bulunuyor. InsinkErator Buharlı Sıcak Su Bataryaları son derece güvenli. Alev, sıcak plaka, çanak, tezgah üstünde kablo ya da fiş gibi kazalara neden olabilecek şeyler bulunmuyor. Özel vanası sayesinde batarya kolunu bıraktığınız anda su akışı derhal kesiliyor. Kolay montaj ve filtre değişimi özelliği, tezgah altına monte edilebilen 2.5 litrelik paslanmaz çelik tank, tezgaha ya da eviyenize monte edilebilen parlak krom ve fırçalanmış çelik batarya seçenekleri ürünü farklı kılıyor. InsinkErator Buharlı Sıcak Su Bataryaları 2 yıl garanti ile satışa sunuluyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)