Mutfaklarda İnovasyon Yaratan Dizayn: Blancosubline…

Blanco, SilgranitTM PuraDurTM II ayrıcalığına sahip Blancosubline tezgah altı eviye tasarımları ile mutfakta beklentilerini yüksek tutanlara sınırsız seçenekler sunuyor. Çizilmeyi ve leke tutmayı engelleyen SilgranitTM PuraDurTM II teknolojisi ile Blancosubline uzun süre yeni kalarak daima ışıldayan bir görünüm vadediyor.
Blanco’nun yeni tezgah altı eviye modeli Blancosubline, her detayı ile mükemmelliği yeniden tanımlıyor. Ergonomik üstünlükleri ile dikkat çeken ürün, mutfaklardaki günlük gereksinimleri karşılamanın ötesine geçiyor. Kendine özel çizgisi ve formu ile mutfaklara sınıf atlatırken şık tasarımı ile standartların ötesine geçen Blancosubline, fonksiyonellikte de rakip tanımıyor; tezgahta ekstra çalışma alanları yaratıyor...

Blancosubline, hijyenik C-overflow, yeni nesil süzgeç, kesme tahtası ve benzeri aksesuarlarla da fonksiyonelliğini kanıtlıyor. Çarpıcı oval köşeleri ve 500 mm genişliğindeki


eviyesi ile mutfakta iş yaparken konfordan ödün vermek istemeyenlere sesleniyor. Bu özellik sayesinde sebze ve meyvelerinizi yıkamanız ya da küçük mutfak gereçlerinizi temizlemeniz çok daha kolaylaşıyor. Ürün, inovatif tasarımını alu metallic, beyaz, jasmin, champagner, sand, tartufo, kahve, kaya gri ve antrasit renkleri ile destekliyor.

İnsinkerator Buharlı Sıcak Su Bataryaları…

Sıcak su, mutfakların en önemli ihtiyaçlarından biri... Gerektiği anda, mutfağınızdaki bataryadan, kettle ya da çaydanlık kullanmadan 98 santigrat dereceye kadar sıcak su alabilseniz çok rahat olmaz mıydı? BLANCO ÖZTİRYAKİLER güvencesi ile Türkiye’ye getirilen dünyaca ünlü marka InSinkErator’un batarya modelleri, zarif tasarımları ile mutfağınıza şıklık katarken sadece bir dokunuşta istediğiniz ısıda su elde etmenizi sağlıyor. Böylece çay ve kahve hazırlamak, sebze haşlamak ya da makarna yapmak çok daha pratik hale geliyor.

Mutfaklara kolaylıkla monte edilebilen ürün, bir saat içinde 98 santigrat derecede 100 fincan filtrelenmiş suyu verebiliyor. Anında sıcak su ile size hem zamandan kazandırıyor hem de 40 watt ampulden daha az enerji tüketerek bütçenizden tasarruf sağlıyor.

InsinkErator Buharlı Sıcak Su Bataryaları, standart mutfak kettle’ından %20 daha düşük enerji tüketerek çevreye de katkı yapmanıza yardımcı oluyor. Ürünün sağlayacağı faydalar ise ihtiyacınıza göre değişiyor. Dilerseniz çay, kahve ve diğer sıcak içecekleri hazırlayın, sebze, makarna ve pirinç haşlayın, et suyu, sos ve çorba yapın, donmuş gıdaları çözün dilerseniz bulaşıklarınızı yıkayın, konserve kapağını açmak için ısıtın, kutu ve şişelerinizden etiketleri temizleyin, bebeğinizin biberonunu ya da gıdaları ısıtın.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)