Kale Banyo Artdeco Ailesi, Doğal Formu ve Klasik Tarzıyla Zamansız Zarafet Sunuyor

Artdeco serisi lavabolar ve armatürler, modern ve klasik tarzı aynı mekanda tek bir form haline dönüştürerek, sizi zamanda keyifli bir yolculuğa çıkarıyor.

Kale Banyo’nun kullanıcı odaklı tasarımları, şıklığı ve işlevselliği ön plana taşıyan ürünleri banyoları yaşanılası mekanlara dönüştürmeye devam ediyor. Doğal formu ve stilize edilmiş klasik tarzıyla zamansız bir zarafet sunan Artdeco serisi lavabo ve armatürler banyolara kattığı ruhla göz alıcı bir atmosfer yaratıyor. 

Klasik tarzın zarafeti ile modern tarzın şıklığını bir araya getiren Artdeco lavabo ailesi 65x50 cm, 80x50 cm ve 100x50 cm’lik seçenekleriyle satışa sunuluyor. Kıvrımlı yapısıyla yumuşak ve elit bir görünüm kazandıran seri, aynı zamanda banyolara estetik bir dokunuş da katıyor.

Tek kumanda kollu tasarımı ile kullanım kolaylığı sağlayan Artdeco armatür ailesi ise 35 milimetre seramik kartuşla kolay açma-kapama sağlarken, yumuşak formuyla serinin elit ve zarif duruşunu tamamlıyor. 

Krom, altın, rose gold renk seçenekleriyle sunulan Artdeco armatürler, Honeycomb akış düzenleyicisi sayesinde yüzde 40 su tasarrufu sağlıyor. Artdeco, bu özelliğiyle hem sizi hem de doğayı düşünüyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)