Kale Banyo, Karina Serisi İle Klasik Görünümü Modern Çizgilerle Yorumluyor

Kale Banyo’nun klasik ruhu modern dinamizm ile buluşturan armatür serisi Karina, banyoların havasını değiştiriyor. Kale Banyo tarafından sade çizgilerin yanı sıra banyosunda klasik çizgilerden vazgeçemeyenler için tasarlanan seri, elegan duruşu ve zarif detaylarıyla dikkat çekiyor.

Banyoların olmazsa olmaz seramik sağlık gereçleri arasında yer alan lavabolar, bataryalar ile tamamlanır. Lavabonuzun şekline, banyonuzun özelliklerine ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak değişen özelliklerde lavabo bataryaları, size konforu sunacak önemli ürünler arasında yer alır. 

Kullanım kolaylığı, banyonuza uyumu, dayanıklılığının yanı sıra lavabo bataryaları stilinizi de yansıtacak ayrıntılara sahip olmalı. Modern teknolojiyi yakından takip eden Kale Banyo’da, lavabo bataryası seçiminizde size özel serilerle öneriler sunuyor.

Keskin hatlar ve çarpıcı görünüm

Kale Banyo’nun, modern tarzın armatürler konusundaki sade, yalın ve net tavrını yaşam alanlarına taşıdığı Karina tek kumandalı lavabo bataryası; krom, fırçalanmış nikel, rose gold ve mat siyah alternatifleriyle dilediğiniz rengi seçme özgürlüğü sunuyor.

Doğaya iyi bakan tasarruflu armatürler

Gelecek nesillere yaşanılabilir bir dünya bırakmak için ürünlerinde tasarruf çözümleri sunan teknolojiler geliştiren Kale Banyo’nun özel perlatörü sayesinde, Karina lavabo bataryası %40 su tasarrufu sağlıyor.

Sizde bireysel olarak yapılan değişimlerle ekolojik dengeyi korumanın yanı sıra, banyonuzda ve mutfağınızda su tasarruflu armatürler kullanarak çözümün bir parçası olabilirsiniz.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)