Kale Banyo, Uniq Banyo Mobilyası ile Banyo Deneyimindeki Konforu Zirveye Taşıyor

Farklı zevklere hitap eden modüler tasarımlar ve fonksiyonel mobilyalarla yeni nesil banyo deneyimi sunan Kale Banyo, üstün özelliklerle sahip Uniq Banyo Mobilyası’nı tanıttı. Suyun, nemin ve buharın yoğun olduğu banyolar için leke tutmayan ve çizilmeyen Kalesinterflex porselen levha ile üretilen Uniq Banyo Mobilyası, hijyeni, dayanıklılığı, fonksiyonelliği ve şıklığı tek yerde buluşturuyor. 

Kale Banyo Uniq Banyo Mobilyası

Yaşam alanlarının en önemli noktalarından birisi olan banyolarda üstün konfor deneyimi sunmak için yenilikçi ürünlere imza atan Kale Banyo, Uniq Banyo Mobilyası ile hijyeni, dayanıklılığı, fonksiyonelliği ve şıklığı tek yerde topluyor.

Tüketicilere eşsiz stillerini yansıtacakları kişiselleştirilmiş mekanlar oluşturma fırsatı sunan Uniq Banyo Mobilyası, 11 farklı renk ve desene sahip yeryüzünden ilham alan estetik dokularının zemin ve duvarlarda kullanım imkanı ile bütünsel bir tasarım dili yaratıyor.

Uniq Banyo Mobilyası, her banyoya kolayca uyum sağlayan ebatları ve modülleriyle yaratıcılığınıza alan açarak zevkinize özel mekanlar tasarlanmasına imkan sağlıyor. Dokunmatik sensörlü aynası ile de bir yandan banyonuza derinlik katarken bir yandan da banyonuzun zarafetini tamamlıyor.

Kalesinterflex'in üstün performansıyla üretilen Uniq Banyo Mobilyası su geçirmeyen, leke tutmayan, çizilmeyen özellikleriyle tüketicilere uzun yıllar güvenle eşlik ediyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)