Kale Kilit Security Essen 2022’de Ürünlerini sergiledi

70 yıllık köklü tecrübesini inovatif bakış açısı ve gelişen teknolojilerle harmanlayan Kale Kilit, Almanya’da düzenlenen güvenlik sektörünün önemli fuarlarından Security Essen 2022’ye katılarak ürünlerini sergiledi. Fuarla ilgili değerlendirmede bulunan Kale Kilit İhracat Satış ve Pazarlama Direktörü Hakan Mumcu, ziyaretçilerin ürünlerine olan ilgisinden oldukça memnun olduklarını dile getirdi.  

Kaliteli ürünleri ile tüketicilere güvenlik çözümleri sunan Kale Kilit, Almanya’da düzenlenen ve güvenlik sektörüne ilham veren Security Essen 2022’de son teknoloji ürünleriyle dikkat çekti. Ağırlıklı olarak elektronik kilit ürünlerinin sergilendiği fuarda; mekanik kilit, çelik kasa ve kapı, pencere, panik bar ve hidrolik ürünlerine de yer verildi.

Son dönemde yerli üretim dijital ürünlere ağırlık veren Kale Kilit, yakın zamanda pazara sunacağı yeni nesil akıllı silindir ve kilit sistemlerini de ziyaretçilerine tanıttı.

Kalite ve fonksiyona odaklanıyoruz

Kale Kilit İhracat Satış ve Pazarlama Direktörü Hakan Mumcu

Fuarla ilgili değerlendirmede bulunan Kale Kilit İhracat Satış ve Pazarlama Direktörü Hakan Mumcu, “Kale Kilit olarak her geçen gün gelişen ve teknolojik olarak dönüşüm gösteren güvenlik sektöründeki yenilikleri yakından takip ediyoruz. Sektörün dünyadaki en önemli buluşma noktalarından biri olan Security Essen 2022 fuarına katılmak ve ülkemizi burada da temsil etmek bizler için çok değerli. Mevcut ürünlerimiz ve yakın zamanda pazara sunacağımız yeni nesil akıllı kilit ve silindir sistemlerimiz sektördeki oyuncular tarafından ilgi ile karşılandı. Standımız mevcut ve yeni iş bağlantılarımız için buluşma noktası oldu. 70 yıldır yaşam alanlarını güvenli hale getirmek için çalışıyoruz. Tüm ürün ve çözümlerimizde kalite ve fonksiyona odaklanıyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hayata geçirdiğimiz son teknoloji ürünler ile kullanıcılarımızın yaşamlarını daha güvenli bir hale getirmeye devam edeceğiz.” şeklinde konuştu. 


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)