Kullanışlılığın ve Tasarımın Mükemmel Simbiyotik Birleşimi

“Plus X Ödülü”nün uluslararası uzmanlardan oluşan jürisi karşısında “Plus X 2013 Yılın En Iyi Ürünü Ödülü”ne layık görülen BORA Basic, kullanışlılığın ve tasarımın mükemmel simbiyotik birleşimi olduğunu kanıtlıyor.

BORA Basic, en yenilikçi teknoloji, spor ve yaşam tarzı alanlarında ürünlere verilen “Plus X Ödülü”nü beş kategoride aldı; Yenilikçilik, Kalite, Tasarım, Kolay Kullanım ve Kullanışlılık.

Yüksek performans ve daha hızlı ısınma süreleri ile BORA Basic, Hyper cam seramik ocağıyla yenilikçi tasarımlarına bir yenisini daha ekledi. Işın radyatörünün (HiLight) 3000 watt enerji üreten inanılmaz teknolojisi sayesinde çok daha kullanışlı bir ocak olarak yaratılan BORA Basic’in ısıtma süresi %30 azaltılmış, bu şekilde enerji tasarrufu ve davlumbazsız bir mutfak tasarımı oluşturulması sağlanmış…


Bu kompakt sistem, yüksek performanslı bir ocak ve ortasında etkili bir aspiratörden oluşuyor. Ocağın içinde bulunan birbirine paralel iki pervane ile bir fısıltı kadar sessiz çalışan BORA Basic, herhangi bir mutfağa birkaç dakikada kurulup hemen kullanılabiliyor.

BORA Lüftungstechnik GmbH’nin ‘yemek buharı her noktadan çekilebilir’ prensibine göre yarattığı etkileyici, kullanışlı ve estetik serisi BORA Classic ile hayalinizdeki mutfağı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. BORA’nın bu ikinci ürün seti BORA Classic, minimalist görüntüsü, paslanmaz çelik kaplaması ve kolay kurulum avantajıyla hem kullanışlı hem de şık.

Elegant görüntüsü, çekiciliği ve kullanışlılığıyla jürinin beğenisini alarak “Red Dot 2012 Ürün Tasarım Ödülü”nü kazanan BORA Classic, ocak üstü aspirator sistemi, iç mekan tasarımına kazandırdığı yer avantajı ve kullanışlılığıyla da büyük ilgi çekiyor.

BORA Classic’in akıllı ekran kontrolü ise onun yenilikçiliğini ve kullanışlılığını yansıtırken, modern mutfak eşyalarının tasarımlarıyla da bütünleşiyor. Üç aşamalı ayarlanabilen buhar emiş hızı sayesinde inanılmaz sessiz çalışan aspiratörün sesi, en güçlü ayarındayken bile 54 desibeli geçmez. Üç farklı ocak kombinasyonu sunan BORA Classic’in hareket eden her parçası kolayca çıkarılıp bulaşık makinesinde temizlenebiliyor.


Yorumlar

doğan aydın kepti 3 Eylül 2015

harikulade bir ürün

sedat salık 26 Eylül 2020

aspirötörlü ocagınızı nasıl ulaşabiliriz ? mutvak yaptırıyoruz ölcüleri lazım tşk

Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)