Seramikte Dünya Markasının Merkezine Milano Başkonsolosluğu’ndan Ziyaret

Yerli seramik ve vitrifiye markası Seramiksan’ın İtalya’daki merkezi, üst düzey yetkililerin ilgisini çekmeye devam ediyor. T.C. Milano Başkonsolosluğu Ticaret Ateşesi Kadir Eser, Seramiksan’ın Sassuolo Modena’daki merkez ofisini ziyaret etti. Ziyarette Seramiksan İtalya Genel Müdürü Rahşan Karadağ, Kadir Eser’e sektör hakkında bilgi verirken, markanın ürünlerini de tanıttı.

Seramiksan İtalya

Seramiksan İtalya Genel Müdürü Rahşan Karadağ, bu ziyaretin kendileri için gurur verici olduğunu belirterek, “Üst düzey yetkililerin başarımıza ortak olmasından mutluyuz. İtalya’da iyi tasarım ve iyi ürün herkesin hakkı mottosuyla faaliyetlerimizi genişleterek tüketicilere doğrudan ulaşıyoruz.” dedi.

Seramiksan, İtalya’daki tüketici kitlesine doğrudan hitap ederek, karo, vitrifiye ve yapı kimyasalları ürünlerini dünya çapında ihraç ediyor. Ayrıca, İtalyan tasarımını Seramiksan kalitesiyle buluşturan banyo mobilyası markası VOQ ile banyoları estetik ve bütünsel mekanlara dönüştürüyor. Karadağ, yenilikçi teknolojileri ve yılların tecrübesiyle hayal edilen banyoları yaratmaya devam ettiklerini vurguladı.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)