Steelin Hafif Çeliği Sanata Dönüştürüyor

Prefabrik Yapı A.Ş., ön üretimli hafif çelik binalar ve ekolojik konteynerlerini Steelin markası ile satışa sunuyor. Steelin lüks villalardan çok katlı binalara, ekolojik yaşam ünitelerine kadar farklı estetik ve teknolojik çözümleri bir araya getiriyor.

Hekim Holding şirketlerinden Prefabrik Yapı, yeni markası Steelin ile sektöre teknolojik yenilikler kazandırmaya devam ediyor. Steelin ön üretimli hafif çelik binalar ve ekolojik yapılar konusunda Prefabrik Yapı’nın uzmanlığını hafif çelik yapı sektörüne taşıyor.

Steelin teknoloji, estetik ve sağlamlığı buluşturan ürünleri bir araya getiriyor. Tasarımdaki göz alıcı detaylarla, hafif çeliği sanata dönüştürüyor.

Hafif çelik apartmanlar görmeye hazır olun


Steelin ürün gamında lüks villalardan çok katlı binalara, ofislerden geniş açıklıklı hangar yapılarına; sınırsız seçeneklerle hızlı, ekonomik ve sağlam yapılar bulunuyor. Maksimum dört kata kadar yapımı mümkün olan hafif çelik binalar artık kullanılan yeni teknoloji ve tasarımlar sayesinde sekiz kata kadar çıkabiliyor. Estetikten ödün verilmeden tasarlanan hafif çelik yapılar, hızlı ve efektif yatırım geri dönüş süresiyle de diğerlerinden ayrılıyor. İleri teknoloji ile üretilen yapı elementlerinin büyük bir çoğunluğu % 100’e kadar geri dönüştürülebilen çelik malzemeler ile yapılıyor. Böylelikle bu binalar, doğası gereği çevre dostu ve sürdürülebilir, mimarlık ürünü oluyor.

Ekolojik Mars

Teknolojisi, dizaynı ve estetiği ile rakipsiz olan Mars Konteynerler, sıfır karbon salınımı özelliğinin yanı sıra ihtiyaç duyduğu enerjiyi de kendisi üretebiliyor. Ön üretimi fabrikada gerçekleşen Mars yaşam alanları, kolay taşınabilir ve birleştirilebilir şekilde dizayn ediliyor. Mini, Compact, Maxi ve Comfort olmak üzere dört ayrı ebatta tasarlanan Mars; Maxi ve Comfort ebatlarında çift kat alternatifleri ile daha fazla yaşam alanı ihtiyacına da çözüm sunuyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)