Tasarım, Özgürlük, Estetik ve Esneklik

1947 yılından bu yana, LG Hausys seçkin ürün ve hizmetleriyle insanların yaşam kalitelerini yükseltmeye katkıda bulunmaktadır. Herkesin durmaksızın elinden gelenin daha iyisini yapmaya çalışması gerektiğine inanan LG Hausys; avangart teknolojiler, inovatif malzemeler ve çözümler geliştirerek sürekli yenilikler getiriyor. Büyüyen global bir şirket olarak hizmet veren ve küresel yüzey malzemeleri üreticisi olarak müşterileriyle yoğun ve uzun süreli ortaklıkların değerini bilen LG Hausys, çevre dostu ve çevreye duyarlı ürünler ile güzel fonksiyonel alanlar tasarlamaktadır.

LG Hausys’nin, Türkiye’de Sunduğu Çözümler

LG Hausys PVC Zemin Kaplamaları


LG Hausys Dekoratif Folyolar
HI-MACS Akrilik Masif Yüzeyler
Dış Cephe Folyoları
Duvar Kağıtları
Ahşap Kompozit Paneller
İç Mekan Folyoları

Karakteristik Özellikler

Antibakteriyel
Antistatik
Bakımı ve Temizliği Kolay
Cila Gerektirmez
Zengin Renk ve Desen Alternatifi
Çevre Dostu ve Geri Dönüştürülebilir

Özgür Yeniliklerin Hayal Gücünüz Kadar Esnek Malzemesi, HI-MACS

Uzun ömürlü, hijyenik, dayanıklı ve çarpıcı renk seçekleriyle her uygulama alanında kullanabileceğiniz HI-MACS ile hayal ettiğiniz mekanları yaratabilirisiniz. Özel yarı saydam özelliği, farklı dokulara sahip olması, pek çok renk seçeneği ile lekelere karşı dayanıklılığı ve hijyenik özellikleri HI-MACS®’in; mutfaklar, tuvaletler, banyolar, oteller ve restoranlar için kullanılan çalışma yüzeylerinde ideal bir malzeme olmasını sağlıyor. Ayrıca banyo ve mutfak mobilyalarından (duş, küvet,lavabo ve mutfak tezgahı) zemin kaplamalarına kadar HI-MACS®, sınırsız kullanım çeşitliliği ile mimarların, tasarımcıların, konut üreticisi ve ev sahiplerinin hayal ettikleri mekanları yaratabilmelerinde çarpıcı seçenekler sunuyor.

İlham Veren Katı Yüzey Malzemeleri

İyi tasarımcılar ve mimarlar, her şeyin mümkün olduğunu destekleyen güzel ve fonksiyonel yeni vizyonlar oluştururlar. Bu sayede yaratıcı beyinleri, onların müşterilerine ilham veren fikirlerini muhteşem tasarımlara dönüştürür.

HI-MACS® Volcanics

Masif Yüzeyindeki geniş yarısaydam parçalar, yüzeyinize nefes kesici bir güzellik, berraklık ve derinlik vererek göz alıcı renk seçenekleri yaratır.

HI-MACS® Lucent

Yarısaydamlığı, alanları hayal ettiğiniz şekilde aydınlatmanıza olanak sağlar. Pastel tonlar, ortamın atmosferini veya renk tonunu değiştirmek için ışık kaynakları ile birleştirildiğinde duygulara hitap eden bir görüntü sağlar. HI-MACS® Lucent, mümkün olabileceğini hiçbir zaman düşünmediğiniz şekilde ışıkla oynamanıza imkan tanır.

HI-MACS® Galaxy

Masif yüzeyde sonraki boyut HI-MACS® Galaxy. Masif yüzeyin tüm özellik ve işlevlerini korurken bugünün yeni kuvars stillerini vurgulamak amacıyla olağanüstü renkler, büyük şeffaf parçalar ile birleştirilmiştir.

HI-MACS® Marmo

Doğal taşların organik görüntüsünü barındıran modern bir masif yüzey, HI-MACS® Marmo. Damarlı desenler ile yarısaydam parçaların büyüleyici bir birleşimi olan masif yüzey, hiç bu kadar doğal görünmemişti.

HI-MACS® Solid

Zariflik ile ekstra avangardlığın, klasik ile ultra çağdaşlığın mükemmel biklikteliğini sunan Solid, HI-MACS ® Uni Collection’ın sınırsız serisi. Beyaz ve kırık beyazın ince tonlardaki geniş yelpazesini günümüz moda renkleriyle tamamlamakta.

HI-MACS® Granit

Kum, İnci ve Kuvars: Doğal, zarif ve kusursuzluğun birleşiminden oluşan mükemmel doku ve renklerin kombinasyonu Granit serisi. Farklı doku ve renklerdeki ince kum yapısının iri taneli granit efekti doğal taş etkisini oluşturur.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)