Türkiye’nin Kentsel Dönüşüm Sürecinde QUA Granite Gücü

Türkiye'nin lider teknik granit üreticisi QUA Granite, üstün desen ve renk teknolojisiyle doğanın canlılığını mekanlara taşıyor. Geniş ürün yelpazesiyle her zevke uygun çözümler sunan QUA Granite, kentsel dönüşüm projelerine imza atıyor. Hızla ilerleyen adımlarıyla büyük hedeflere ulaşma çabasını sürdüren firma, doğallık ve dayanıklılığı 81 ildeki projelere taşıyor ve çevre dostu üretim anlayışıyla sektörde liderliğini koruyor.

Doğal mermer, ahşap, beton ve taş görünümlü ürünleriyle QUA Granite, her mekâna uyum sağlıyor. Ürünlerinin incelikleri ve hafifliği uygulama sürecini kolaylaştırırken, yapıların yükünü azaltarak mimari süreçlere olumlu katkı sağlıyor. Yüksek mukavemetiyle uzun ömürlü kullanım sunan 7mm inceliğindeki seramikler, olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklılık gösteriyor.

QUA Granite Satış Direktörü Yasin Erdoğan

QUA Granite Satış Direktörü Yasin Erdoğan, firmanın sadece üretime değil, aynı zamanda dizayn ve tasarıma da yatırım yaptığını belirtiyor. QUA imzası taşıyan ürünler, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı projelerinde de tercih ediliyor.

Erdoğan, 2024 yılında kentsel dönüşüm projelerinde üstün renk ve desen teknolojisiyle yer alacaklarını vurguluyor. Geçtiğimiz yıl elde ettikleri başarıları sürdüreceklerini ve yeni projelerde QUA'nın 7 mm seramiklerinin fark yaratacağını ifade ediyor.

Türkiye'nin en büyük teknik granit üreticisi olarak QUA Granite, çalışmalarına ve yatırımlarına hız kesmeden devam edeceğini belirtiyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)