Uykusunu Alamayanlar İçin Şimdi Wii Zamanı!

Ürünlerinde at yelesi, Hindistan cevizi lifi, lateks gibi tamamen doğal malzemeler kullanan, kişiye özel sunduğu çözümlerle her geçen gün müşteri kitlesini genişleten WellMatt Yatak, yeni markası Wii ile ideal uyku konforunu her eve ulaştırabilmeyi hedefliyor. Kullanıcı deneyimlerinden elde edilen veriler ve yapılan Ar-Ge çalışmaları sonucunda üç farklı uyku ürünüyle sektöre giriş yapan Wii, özellikle genç ve beyaz yakalı, orta seviye gelir grubundaki bireylere hitap ediyor. Ekonomik fiyatlarıyla dikkat çeken Wii’nin biri yetişkinler, diğeri çocuklar için tasarlanan iki yaysız yatak modeli ve hafızalı sünger olarak da adlandırılan Visco’dan üretilen bir yastık modeli bulunuyor.

Yetişkinler için Wii Air…

Wii yatak

Wii’nin yetişkinler için tasarladığı yatak modeli Wii Air üç farklı katmandan oluşuyor. Yatağın üst yüzeyinde Türkiye’de ilk defa Wii için özel olarak üretilen AirJel katman bulunuyor. Bu katman, ferahlatan jel yapısı ile terlemeyi minimuma indiriyor ve mükemmel bir uyku yüzeyi oluşturuyor. Airjel’in hemen altında bulunan ve hafızalı sünger olarak da bilinen visco katman, vücudun farklı basınç noktalarına göre şekil alarak omurgayı desteklerken aynı zamanda hareket yalıtımı sağlayarak eşlerin yatakta oluşturduğu istemsiz gece hareketlerini minimize ederek uykunun bölünmesini engelliyor. Wii Air’in en alt yüzeyinde ise yedi farklı konfor yapısına sahip, uzun yıllar deforme olmadan kullanılabilen 13 cm yüksekliğinde destekleyici sünger bulunuyor. Wii Air; ferahlatan jel yapısı, mükemmel basınç dengesi ve hareket yalıtımı ile yetişkinler için ideal bir uyku konforu sunuyor.

Çocukların yeni uyku ve oyun alanı Wii Kids!

Bilindiği gibi çocukların omurilik ve iskelet sistemi çok hızlı gelişim gösteriyor ve bu genellikle uyku sırasında gerçekleşiyor. Çocukların sağlıklı bir uyku konforu yaşayabilmeleri ve gelişimlerini doğru sürdürebilmeleri için özel olarak tasarlanan Wii Kids iki farklı katmandan oluşuyor. Wii Kids’in üst yüzeyinde bulunan Airjel nefes alan açık hücreli yapısıyla terlemeyi minimuma indirirken, alt katmanda yer alan destekleyici sünger ideal basınç dengesiyle çocukların derin uykuya geçmesini kolaylaştırıyor. Wii Air modelinde kullanılan visco katman çocuklar için üretilen Wii Kids modelinde kullanılmıyor. Bunun nedeni visconun vücudu saran bir yapıda olması ve çocukların iskelet gelişimi üzerinde olumsuz bir etkide bulunabilme riski. Çocuklar için özel olarak tasarlanan Wii Kids, uyku sırasında onları rahatsız etmeyecek, terletmeyecek bir uyku ortamı yaratırken, aktif uyku olarak kabul edilen REM evresinin de kesintisiz bir şekilde tamamlamasını sağlıyor. Çocuklar Wii Kids ile ideal uyku konforunu yaşarken güne zinde ve dinlenmiş bir şekilde uyanıyor.

Her şey kaliteli bir uyku için…

Kaliteli bir uyku için kullandığınız yatak kadar hangi yastıkla uyuduğunuz da önem taşıyor. 14 cm kalınlığında tek parça Visco’dan oluşan Wii Visco Yastık baş ve boyun bölgesini destekleyerek uyku kalitesini arttırıyor. Omurganın dik durmasına yardımcı olarak rahat bir uyku konforu oluşturuyor. Açık hücreli yapısı sayesinde hava sirkülasyonu sağlayarak terlemeyi önlüyor. Wii Visco Yastık’ın ferahlatıcı özelliğe sahip fermuarlı kılıfı yıkanabiliyor ve yastık dört mevsim kullanılabiliyor.

Kaliteli bir uykunun herkesin hakkı olduğu düşüncesiyle yola çıkan Wii; yetişkinler için Wii Air, çocuklar için Wii Kids ve Wii Visco Yastık modeli ile ideal uyku konforunu her eve taşımayı hedefliyor. WellMatt yatakta olduğu gibi Wii’de de her şey kullanıcı memnuniyeti üzerine kurulu. Alışma ve konforu hissetme süreci göz önünde bulundurularak müşterilere Wii Kids’te 30 gün, Wii Air ve Wii Visco Yastık’ta 120 gün deneme süresi ve koşulsuz iade seçeneği sunuluyor. Standart yaylı yatakların kullanım ömrü yaklaşık 5-6 sene iken, yaysız yataklar olan Wii Air ve Wii Kids’te kullanım ömrü ortalama 7-12 yıl arasında değişiyor. Wii yataklar, dayanıklı ve kullanışlı olmasının yanı sıra bütçe dostu olmasıyla da öne çıkıyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)