Yazgan Tasarım Mimarlık, 20. Yıl Sergisi ile Ankara'da ve İstanbul'da

Yazgan Tasarım Mimarlık

Yazgan Tasarım Mimarlık, 20. yıl sergisi ile Ankara'da ve İstanbul'da izleyicilerle buluşuyor! Bu etkinlik, mimarlık disiplinine teorik ve pratik yaklaşımlarını, seçili projeleri, görselleri ve maketleriyle sunmaktadır.

Yazgan Tasarım Mimarlık, 20 yıllık süreçte uluslararası alanda 31 farklı ülkede proje hizmeti vererek 9.000.000 m2 büyüklüğünde 100'den fazla proje gerçekleştirdi. Bu başarıda, "Esnek Sistem Tasarımı" yaklaşımının önemi büyük. Bu yaklaşım, bilgi bazlı tasarımlar ve doğayla bütünleşik mimari araştırmalarla hayata geçirilen projelerde merkezi bir rol oynamaktadır.

Sergi, Ankara CerModern'de 2 Kasım'a kadar, ardından İstanbul Tophane-i Amire Tek Kubbe Salonu'nda 9-23 Kasım tarihleri arasında ziyaret edilebilir. Yazgan Tasarım’ın 20 yıllık yolculuğu, “Mimarlığın Etkisinden Mimarlığın Bilgisine: Yazgan Tasarım’ın 20 Yılı” başlıklı sergide detaylı bir şekilde sunulmaktadır.

Serginin gerçekleşmesinde Alumen, Anıl Zemin, Ardıç Cam, Grohe-Lixil, Heper, Jotun, Kalebodur, Kasso, Nurus, Şişecam ve Vitra gibi önemli firmaların destekleri de büyük bir rol oynamıştır.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)