Zehnder’in Yucca&Yucca Asym Radyatör İddalı Ve Farklı

Zehnder’in benzersiz tasarıma ve fonksiyonelliğe sahip havlu radyatörü Yucca&Yucca Asym, hem kullanıcıların hem de yapı profesyonellerinin beğenisini kazanıyor.

Avrupa’nın ilk çelik radyatör üreticisi Zehnder’in Yucca&Yucca Asym radyatör iddialı ve farklı tasarımları ile banyoların göz alıcı aksesuarları haline geliyor. 30’dan fazla ülkede faaliyet gösteren Zehnder’in bu yenilikçi radyatörü, 700 farklı renk ve yüzey kaplama seçeneğiyle sunuluyor. Üstelik hem elektrikli hem de sıcak sulu modeli bulunuyor.

Yucca&Yucca Asym, fark yaratan tasarımı ile adeta yeni bir dekorasyon ürünü. Transparan görünüme sahip olması sayesinde ortamla eşsiz bütünlük sağlıyor. Havluların ısıtılıp kurutulmasını sağlayan ideal bir radyatör olan Zehnder’in Yucca&Yucca Asym modeli, tek ve çift katlı olarak da üretilebiliyor.

Şık olduğu kadar tasarruf da sağlıyor

Şık ve yenilikçi tasarımı sayesinde havlu radyatöre yepyeni bir soluk getiren Zehnder Yucca&Yucca Asym, banyodaki estetik ve şıklığın tamamlayıcısı oluyor. Ayrıca Yucca&Yucca Asym bir radyatörden alınması gereken ısı veriminden sonuna kadar yararlanılmasını sağlıyor.

Projeye Özel Çözümler

Yucca&Yucca Asym, zengin renk ve montaj seçenekleriyle banyo için olduğu kadar diğer alanlar için de dekoratif bir radyatör. Değişik projelere uyum sağlayabilen üretici teknolojisi sayesinde özel ebatlı üretim de yapılabiliyor. Duvara dikey montajla bir seperatör gibi de kullanılabiliyor. Ovalleştirilmiş kenarları ürüne estetik katıyor ve zarafetini her an gözler önüne seriyor. Zehnder tasarıma dost ürünleriyle, mimarların gözdesi olacak gibi duruyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)