Bayview Hills Montenegro Sakinleri ile Buluşmaya Hazır

Bayview Hills Montenegro ‘da yaşamın başladığını, Lüks Servisli Apartman Kompleksi sistemi ile kiralamaların ise Haziran ayında başlayacağı duyuruldu.

Avrupa'nın en lüks lokasyonlarından biri olan Porto Montenegro ile UNESCO koruması altındaki tarihi eski Kotor şehri arasında mükemmel bir konumda bulunan Bayview Hills Montenegro’da tapu teslimi başladı. 

Uluslararası Tivat havalimanına 4 km mesafede bulunan, 1+1 ve stüdyo daireler barındıran 3 bloktan oluşan Bayview Hills Montenegro’da yaşam başladı. Lüks Servisli Apartman Kompleksi sistemi ile çalışan projede daire sahiplerinin yerleşmesinin ardından kiralama hizmetlerine de Haziran ayından itibaren başlanacağı duyuruldu. 

Bayview Hills Montenegro

Türk İşçiliği Türk Malzemeleri İlk ve Tek Tapu Teslimi

Maya Montenegro CEO’su Gani Uğur Bozel “Şimdiye kadar Montenegro’da pek çok Türk firma konut sektörüne yatırım yaptı. Bayview Hills ile pek çok açıdan ilklere imza attık. Bunlardan ilki, Türk malzemeleri ve işçiliğini kullanmamız oldu. Harfiyatın ardından kaba inşaatın başlamasıyla birlikte Türkiye’de çalıştığımız ekipleri Montenegro’ya götürdük ve tüm inşaatımızı onlara emanet ettik. İnce işçilikler dahil olmak üzere tüm aşamaları kendi ekiplerimiz ile yürüttük. Öte yandan Montenegro’da kaliteli malzeme anlayışı İtalya’dan gelen malzemeler ile sınırlıydı. Montenegro halkı, Bayview Hills ile birlikte, Türk markalarının sağlamlığı ve şıklığı ile tanıştılar ve çok güzel geri dönüşler aldık” diye konuştu.

Lüks Servisli Apartman Kompleksi Sistemi

Avrupa genelinde dairelerin mutfaksız ve otoparksız teslim edilme geleneği olduğunu söyleyen Bozel “Bölgenin inşaat dinamikleri çok farklı olmasına rağmen, Maya Montenegro olarak projemizde kaliteden ödün vermeyerek Türk inşaat kriterlerine uygun hareket ettik. Bayview Hills projemizde yatırımcılarımıza hem açık hem de kapalı otopark hakkı vererek yaklaşık 15.000 Euro’luk bir ek maliyetten kurtardık. Mutfaklarımız da tüm ankastreleri ve mobilyaları ile birlikte teslim ediyoruz.” diye konuştu. 

Gani Uğur Bozel, bölgede çok sayıda Türk ve yabancı şirketin inşaat çalışmaları sürdürdüğüne dikkat çekerek, “Montenegro’da pandemiye rağmen çok kısa bir sürede inşaatımızı tamamlayarak tapularımızı dağıtmaya başladık. Bölgede yaşanan iskan problemini bildiğimiz için tüm çalışmalarımızı buna uygun hale getirmemiz sürecin hızlanmasını sağladı. Montenegro’da ilk kez tapu veren Türk şirketi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz” dedi. 

Lüks Servisli Apartman Kompleksi Sistemi ile Yatırımcılar Kira Geliri Kazanacak

Haziran ayından itibaren Bayview Hills’te kiralamaların başlayacağına vurgu yapan Maya Montenegro Ceo’su Bozel, “Daire sahiplerimize sunduğumuz Lüks Servisli Apartman Kompleksi sistemi çok ilgi gördü. Dairelerini kullanmadıkları süreçte gelir kazanabilecekleri sistemde bazı yatırımcılarımız dairelerini hemen kiraya vermek istediklerini belirttiler. Onlar için elektrikli ev aletlerinden havluya kadar bir evde ihtiyaç duyulan tüm eşyaları içeren alternatifli mobilya paketleri ile dekorasyon hizmeti sunduk” dedi.

Tapu Teslimi Takdir Getirdi

Tapu teslimine başlanması ile birlikte Montenegro’nun farklı pek çok bölgesinde iş birliği talebi aldıklarını belirten Maya Montenegro Ceo’su Gani Uğur Bozel, “Bayview Hills Montenegro’nun başarı ile tamamlanması bölgedeki pek çok arsa sahibi ve inşaat şirketi tarafından ilgi gördü. Arsasını kat karşılığı vermek isteyen ya da elindeki projelerde ortaklık yapmak isteyen çok sayıda kişi ile görüştük. Prensip olarak satın aldığımız arsalar üzerinde, kendi ekiplerimizle çalışmayı hedefliyoruz. Gelen projeleri de bu şekilde değerlendiriyoruz” diye konuştu. 

Maya Montenegro’nun, Montenegro yerel makamlarınca verilen “müteahhitlik belgesini” alan sayılı şirketlerden biri olduğunu belirten Gani Uğur Bozel “Bu belge sayesinde kendi projelerimizi inşa etmekle kalmıyor aynı zamanda birçok firma ve kuruma taahhüt hizmetleri verebiliyoruz. Tüm taahhüt işlerimizde de yine Türk çalışanlarımızla hizmet sunuyoruz. Şu ana kadar kısa süre içerisinde Kotor Belediyesi ve birçok yatırımcının projelerini tamamladık. Özellikle Kotor Belediyesi ile olan iletişimimiz ve firmamıza duyulan güven sayesinde tarafımıza verilen yol projelerini tamamladık ve akabinde ikinci bir yol projesi daha üstlendik. Ayrıca stratejik bir proje olan ‘Capital Project’de 1200 m2’lik Arnavut kaldırımı yol yapım işini de başarıyla tamamladık. Bu çalışmamızla da yerel makamlardan tebrik alıyoruz” dedi.Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)