Bien Nevşehir’de Ustalara Eğitim Düzenledi

Bien, Türkiye ve dünya yapı sektörünün lider markalarından biri olarak, Nevşehir'de tesisat ustalarıyla bir araya gelerek eğitim düzenledi. Bu etkinlik, banyo ürün grubundaki uzmanlar eşliğinde gerçekleşti ve gömme rezervuarlardan kontrol panellerine kadar birçok konuyu kapsadı.

Bien Nevşehir

Hayatı kolaylaştıran fikirleri yaratıcı tasarımlarla birleştiren Bien, sektördeki ustaların gelişimine büyük önem veriyor. Nevşehir'deki 70 tesisat ustasıyla gerçekleştirilen eğitimde, gömme rezervuarlar, kontrol panelleri ve diğer önemli konular ele alındı. Bien Marka ve İletişim Müdürü Ali Naci Ülkü, markanın 2024 stratejisi ve vizyonu hakkında ustalara bilgi verdi.

Sektörde ustaların büyüme ve gelişmedeki önemine vurgu yapan Ülkü, "Bien olarak öncelikli hedeflerimiz arasında sektöre ışık tutan deneyimli ustaları desteklemek bulunuyor. Ustalarımızın bilgi birikimini artırmak ve sektördeki gelişmeleri takip etmelerine yardımcı olmak amacıyla düzenlediğimiz eğitimler, önemli bir görevimizi oluşturuyor. Nevşehir buluşmamız da bu amaç doğrultusunda oldukça verimli geçti. 2024 boyunca Türkiye'nin farklı illerindeki ustalarla yeni eğitimler düzenleyerek katkı sağlamaya devam edeceğiz." şeklinde konuştu.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)