Bien Ustalara Eğitim Verdi

Bien, Türkiye ve dünya yapı sektöründe öncü markalardan biri olarak, sektördeki gelişime katkı sağlamak için tesisat ustalarıyla etkileşimde bulunmaya devam ediyor. Ocak ayında Nevşehir, Ankara, Kocaeli ve Bursa'da 300 tesisat ustasıyla bir araya gelen Bien, gerçekleştirdiği eğitimlerde ustaları, gömme rezervuarlardan kontrol panellerine kadar çeşitli konularda bilgilendirdi.

Bien Usta Eğitimleri

Bien'in yaratıcı tasarımlarıyla hayatı kolaylaştıran fikirleri buluşturduğu bilinirken, şirket estetik, özgün, kaliteli ve fonksiyonel ürünlerini tüketicilere sunmanın yanı sıra, sektörün önemli oyuncularından olan ustalara destek olmaya devam ediyor. Bien, ustaların bilgi düzeyini tazelemeleri, kendilerini geliştirmeleri ve sektördeki yeniliklerden haberdar olmaları için farklı illerde eğitimler düzenliyor. Ocak ayında Nevşehir, Ankara, Kocaeli ve Bursa'da toplamda 300 tesisat ustasıyla bir araya gelen Bien, mesleki bilgi ve becerileri artırmayı amaçlayan eğitimler düzenledi. Bu eğitimlerde Bien Banyo Grubu Pazarlama Müdürü Cem Güvengiriş, Bien'in çalışmaları hakkında bilgi verirken, uzmanlar özellikle gömme rezervuarların teknik detayları ve yeni inovasyonları hakkında detaylı bilgi aktardılar.

Bien Banyo Grubu Pazarlama Müdürü Cem Güvengiriş, "Ürün kalitesi kadar uygulamayı gerçekleştiren ustanın deneyimi ve bilgi birikimi de son derece önemlidir. Bu nedenle, ustaların kendilerini geliştirmesi ve güncel bilgilere sahip olmaları büyük önem taşır. Bien olarak, düzenlediğimiz eğitimlerle ustalarla bilgi ve deneyimimizi paylaşarak, onların bilgilerini güncellemeyi ve sektördeki gelişmelerden haberdar olmalarını sağlamayı amaçlıyoruz. Ocak ayında 4 ilde 300 ustayla buluştuk ve yıl boyunca farklı illerde yeni eğitimlerle bu buluşmaları sürdüreceğiz." şeklinde konuştu.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)