Bien Tasarımları Geleceğin Habercisi

Bien Seramik’e İtalya Como Kültür Departmanı’nın düzenlediği A Design Award’dan 3 yeni ödül geldi. Bien Seramik, A Design Award’dan Mia, Tiger Black ve Pompei Seramik Karo tasarımları ile üç bronz ödülün sahibi oldu. 

Dünyanın en geniş kapsamlı uluslararası tasarım yarışması A’ Design Award 2017-2018 tasarım yarışması sonuçlarını açıkladı. 

Mottosu "Art Futura Cultura’’ yani ‘’Sanat Geleceği Üretir’’, ‘’Geleceğin Kültürü İçin Sanat’’ olan A Design Award geleceğin sanat, tasarım, teknoloji ile şekillendirileceğine bu yüzden daha iyi bir gelecek için iyi tasarımlara ihtiyaç duyulduğuna inanıyor. Bu anlayışla düzenlenen yarışmaya, dünyanın dört bir yanından ve farklı disiplinlerden gelen üreticiler ve tasarımcılar büyük ilgi gösteriyor. 

Bien Seramik’e İtalya Como Kültür Departmanı’nın her yıl gerçekleştirdiği ve tasarım dünyasının yakından ilgilendiği A Design Award’dan 3 ödül birden geldi. Bien Seramik’in yeni koleksiyonlarından Mia, Tiger Black, Pompei 2018 seramik karoları bronz ödüle layık görüldü.

Bien Seramik Tasarım Müdürü Tolga Berkay, Bien Seramik’in güçlü bir tasarım ekibi olduğunu, bu ödülleri almanın Bien Seramik’i küresel bir marka yapma adına önemli bulduklarını belirtti. “Her yıl binlerce ürünün tasarlandığını ve pazara çıktığını söyleyen Berkay, ‘’A Design Award’’ bu tasarımlardan mükemmelliğe yaklaşanları ödüllendiriyor” dedi. 

A Design Award Bronz Ödülü Alan Tasarımlar

MIA: Bien Seramik, teknik porselen karo koleksiyonunda yer alan Mia Serisi 60X120cm ebadında ve beyaz renkte üretiliyor. Mekanlarda bütünlük duygusunu hakim kılarken, aynı zamanda şık, sade ve ihtişamlı bir görünüm sağlıyor.

TIGER BLACK: Tasarımında farklı detayların yer aldığı koleksiyon 60x120cm ebadında teknik porselen olarak üretiliyor. Tiger yaşam alanlarından, sosyal mekanlara, otellerden, alışveriş merkezlerine, ofislere kadar geniş bir kullanım alanına sahip.

POMPEI: Yenilikçi, trend belirlemekte öncü marka Bien’in sıra dışı serisinden Pompei 60x120cm ebadında ve kemik, gümüş, gri olmak üzere 3 renkte üretiliyor. Mermerin gücünü simgeleyen seri; iç mekan, banyo, mutfak, salon, otel, restaurant ve sosyal alanlarda kullanıma imkan tanıyan bir tasarım.Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)