EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

DYO İnovatif Ürünleriyle Yapı Fuarında

DYO, bu yıl 37’incisi gerçekleşecek Uluslararası Yapı Fuarı’nda inşaat boyaları kategorisinde sunduğu çözümler yanında ısı yalıtımındaki markası Klimatherm ile yer alacak.

Türk yapı sektörünün uluslararası buluşma noktası olan Uluslararası Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul, bu yıl 6 – 10 Mayıs 2014 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. Dyo, yapı sektörünün bütün bileşenlerini bir araya getiren Yapı Fuarı’nda 3’üncü salon ve 261 numaralı standda ürünlerini sergileyecek.

Dyo, inşaat boyaları alanındaki çözümleri ile PTFE katkılı, Nanoteknolojik ve Hybrid boyalar gibi yenilikçi teknolojilerinin yanı sıra ısı yalıtımındaki uygulamalarıyla dikkat çekiyor. Dyo, Klimatherm markası ile ısı yalıtımına yönelik de çözümler sunuyor.


Dyo’nun dış cephe boya ve kaplamaları ile ısı yalıtım sistemlerini birleştiren Dyo Klimatherm; ürün kalitesi, geniş bayi ağı ve teknik servis hizmetleri ile ısı yalıtımındaki tüm beklentilere cevap verebiliyor.

Balkanlar, Rusya ve BDT Ülkeleri ile Ortadoğu ve Kuzey Afrika’yı kapsayan bölgedeki en büyük fuar olma özelliğini taşıyan Uluslararası Yapı Fuarı’nda inşaat sektörünün profesyonelleri ile yeniden buluşan Dyo, 3’üncü salon ve 261 numaralı standda ziyaretçilerini ağırlayacak.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)