DYO "Yeşil ve Mavi" İçin Archisections Zirvesi'ndeydi

Bu yıl ikincisi düzenlenen Uluslararası Mimarlık, Ekolojik ve İnsan Odaklı Yapılaşma Zirvesi: Archisections'da "mimaride yeşil ve mavinin sonsuz tonları" için buluşuldu. Zirvenin sponsorları arasında yer alan DYO'nun standını dünyaca ünlü Malezyalı Mimar Ken Yeang ziyaret etti.

Türk boya sektörünün öncü şirketi DYO, 19 Ekim Cuma günü gerçekleştirilen ve "mimaride yeşil ve mavinin sonsuz tonları" temasının işlendiği Uluslararası Mimarlık, Ekolojik ve İnsan Odaklı Yapılaşma Zirvesi: Archisections'da özel standı ile yer aldı.

Archisections Koordinatörü Yüksek Mimar Sevinç Ormancı'nın açılışını yaptığı zirvede katılımcılar "Yeşil ve mavinin sonsuz tonlarının hâkim olduğu sürdürülebilir ekolojik dengeyle konforlu yaşam alanları yaratılabilir mi?" sorusuna yanıt aradı.

Sektöre yön veren yaklaşık 500 profesyonelin katılımıyla gerçekleştirilen II. Archisections İstanbul Konferansı'nda dünyaca ünlü Malezyalı Mimar Ken Yeang da "Yeşil ve mavide son trendler" konulu bir konuşma yaptı. Ken Yeang, sunumunun ardından DYO'nun standını ziyaret ederek ürünler hakkında bilgi aldı.

DYOTHERM TANITILDI

DYO Boya Fabrikaları Pazarlama Direktörü Melek Soklangıç Dinçer, Teknik Servis ve DYO Akademi Müdürü Pınar Şimşek ile Yalıtım ve Direkt Satışlar Müdürü Hakan Yılmaz geçen yıl "yalıtım 4.0" sloganı ile lanse edilen DYO'nun çevreci yalıtım markası DYOTHERM hakkında stantta katılımcıları bilgilendirdiler. Ayrıca ziyaretçilere "DYO Renk Pınarı Makinesi"nde hazırlanan numune boyalar da hediye edildi.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)