iF DESIGN AWARD 2023 İçin Son Başvuru Dönemi Yaklaşıyor

Dünyanın en iyi tasarımlarını onurlandırmayı amaçlayan iF DESIGN AWARD 2023 için son başvuru tarihi 10 Kasım 2022 tarihidir.


Başvurular çevrim içi gerçekleşiyor. 13 Ekim 2022 tarihine kadar ön başvuru bedeli 350 Euro, bu tarihten sonra 10 Kasım 2022 tarihine kadar 450 Euro’dur.

Başvuru kriterleri, jüri tarihleri ve başvuru bedelleri hakkında detaylara www.ifdesign.com web sitesinden ulaşabilirsiniz. Sorularınız için iF DESIGN GmbH Türkiye ofisi ile ifturkey@ifdesign.com mail adresinden irtibata geçebilirsiniz.

Ödül töreni 15 Mayıs 2023 tarihinde Berlin’de gerçekleşecektir.

iF DESIGN AWARD 2023 kategorileri nedir?

Ürün tasarımı, ambalaj tasarımı, iletişim ve hizmet tasarımı, mimari ve iç mimari tasarımın yanı sıra kullanıcı deneyimi (UX) ve kullanıcı arayüzü (UI) ile profesyonel konsept tasarımı olarak ana başlıkları buluyor. Son gün 10 Kasım 2022 tarihine kadar başvurular çevrim içi web sitesinden gerçekleşiyor.

iF DESIGN AWARD kazananlar nasıl faydalara sahip oluyor ?

iF ödülü başarılarını ve tasarımlarını parlatan ödül, marka bilinirliklerini, ihracatlarını ve şirket içi motivasyonlarını ve tüketici güvenini artırıyor. Global tasarım endüstrisinde en iyi tasarımcılar ve tasarım firmaları ile birlikte yer alma onurunu paylaşıyorlar. Süresiz olarak www.ifdesign.com web sitesinde ödüllü tasarımları yer alıyor. Tasarım ödülü alan ürün, tüm tanıtım malzemelerimde iF mührünü kullanmaya hak kazanıyor. Ayrıca Almanya merkezimizin koordine ettiği dijital ve fiziksel sergilerde ödüllü ürünleri sergileniyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)