​Işıklar Ekoklinker’den Flora Gayda Evleri’ne Doğal Bir Dokunuş!

İzmir Özdere’nin masmavi sahilinde denize sıfır konumuyla sahiplerini bekleyen Flora Gayda Evleri’nin duvarlarında Işıklar Ekoklinker tercih edildi. Işıklar Yapı Ürünleri tarafından 2016 yılında piyasaya çıkarılan ve kısa süre içerisinde mimarların, mühendislerin, sektör ilgililerin odak noktası olmayı başaran Ekoklinker, sağlam yapısı, yangına dayanıklılığı, mükemmel ses ve ısı izolasyonu ile Flora Gayda’nın eşsiz mimarisine doğallık katıyor.

Gayda İnşaat tarafından projelendirilen Flora Gayda, sahiplerine standartların üzerinde bir hayat sunmaya hazırlanıyor. İç mekan tasarımı ve eşsiz mimarisi ile denizin eşsiz güzelliğini birleştirilen Flora Gayda Evleri, sunduğu kaliteyle adından söz ettirmeyi başarıyor. 

%100 kil içerikli ve projelerin ilgi odağı olan Ekoklinker, hayat verdiği yapıların uzun zaman ayakta kalmasını sağlıyor. Ekonomik olması sebebiyle de yapıların duvarlarında tercih edilen Ekoklinker, 12 cm’lik ince sistem kesitinden  dolayı mekanlarda alan kazanımı sağlıyor. İçerisinde bulunan mineral yalıtım levhası ve yoğun yapısı sayesinde mükemmel ses izolasyonu sağlıyor. 42 Db (Rw) ses geçirmezlik değerine sahip Ekoklinker, Flora Gayda Evleri’nde yaşayacak olanlara sessiz ve sakin bir ortam sunuyor. 

Sahiplerine huzurlu ve kaliteli bir yaşam anlayışı sunan Gayda İnşaat, 26 villaya sahip Flora Gayda Evleri projesini IŞIKLAR kalitesiyle devam ettiriyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)