Kale Güvenlik Sistemleri’nin Kale Markalı Yeni Kameraları Satışta

Kale Güvenlik Sistemleri, dünyanın önde gelen kamera üreticileri ile yaptığı özel işbirliği sayesinde Kale markalı kameralarını tüketicilerinin beğenisine sundu. Kale Kamera Sistemleri, özel yazılımı ile akıllı telefonlar ve web üzerinden kolayca izlenebilirken, kayıt etme özelliği de kaçırılan anları daha sonra izleme imkânı sağlıyor.

Kale Güvenlik Sistemleri, Kale markalı yeni kamera sistemlerini tüketicilerinin beğenisine sundu. Dünyanın önde gelen kamera üreticileri ile özel işbirliği yapan Kale, kendi markasını taşıyan kameraları ile kullanıcılara ev ya da iş yerinden uzakta olduklarında bile sevdiklerini ve işlerini koruma imkanı sunuyor. 

“Kale Kameram” uygulaması ile dışardayken de evinizi izleyin

Kale Kamera Sistemleri, geliştirilen özel yazılımı “Kale Kameram” uygulaması sayesinde ev dışındayken de kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Kullanıcı dostu ara yüzü ile akıllı telefonlar ve web üzerinden kolayca kurulan Kale Kameram uygulaması kullanıcılara, ev ya da iş yerlerini canlı olarak izleme imkanı sunuyor. Kayıt etme özelliği sayesinde de kaçırılan anlar daha sonradan izlenebiliyor. Böylece hareketsiz duran bir paketi, dolaşan şüpheli birini ya da girilmez alan olarak belirlenen yere izinsiz yaklaşanları, kameralar aracılığıyla fark etmek mümkün oluyor. 

HD kameralar detayların net şekilde belirlenmesini sağlıyor

Yüksek çözünürlüklü ve full HD kalitedeki Kale Kamera Sistemleri, bu özelliği sayesinde gereksinim duyulan durumlarda, yüzlerin, plakaların ve diğer göstergelerin net bir şekilde belirlenmesine imkan veriyor. Ayrıca kullanıcılara Kale Alarm güvencesi ile satış sonrası desteği sunuluyor. 


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)