Propa Plaza Form İklimlendirme Sistemlerini Tercih Etti

Form VRF Sistemleri prestijli bir projeye daha imza attı. İstanbul’un en değerli iş merkezlerinden Zincirlikuyu-Levent’te inşasına başlanan Propa Plaza’da Mitsubishi Heavy Industries VRF klima sistemleri ve Lennox paket klimalar kullanıldı.

Mistubishi Heavy Industries’in Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Form VRF Sistemleri başarılı bir projeye daha imza attı. A sınıfı ofis projeleri konusunda uzmanlığını kanıtlayan Propa İnşaat; İstanbul’un en değerli iş merkezlerinden Zincirlikuyu – Levent’te inşasına başladığı Propa Plaza’nın iklimlendirmesinde dünya devi Mitsubishi Heavy Industries VRF klima sistemlerini tercih etti.

Her alanda verimliliğe önem veren FORM Şirketler Grubu, geçtiğimiz Aralık ayında Form VRF Sistemleri ile Mitsubishi Heavy Insdustries Tayland Fabrika Distribütörler Toplantısı’nda “Yılın En İyi Distribütörü” seçilmişti.


Propa Plaza’da uygulanan sistem nasıl işliyor?

Form VRF Sistemleri’nin gerçekleştirdiği uygulamada 1.200 kw’lık ısıtma ve soğutma sistemi için 48 adet dış ünite ve ofis sahiplerinin alacağı yüzlerce iç ünite bulunuyor. Projede 2 adet %100 taze hava ile çalışan ısı geri kazanımlı Lennox paket klimada kullanılıyor.

Projede kullanılan Mitsubishi Heavy Industries VRF klima sistemleri; dış ünite grubunun, birden fazla bağımsız noktaya hitap eden iç ünitelere bağlanmasıyla her ofis alanının arzu edilen ısıtma, soğutma ve havalandırma konfor şartlarını sağlıyor. Çift inverter teknolojisine sahip dış üniteler ile kısmi kullanımlarda minimum elektrik tüketimiyle istenilen konfor daha hızlı bir şekilde elde ediliyor.

Fosil yakıtlı ısıtma cihazlarına göre düşük CO2 salınımıyla çevreye ve kolay kullanımıyla da kullanıcıyla dost bir teknoloji olan Mitsubishi Heavy VRF sistemleri, tüm soğutma, ısıtma ihtiyaçlarını karşılıyor.

Mitsubishi Heavy Industries VRF klima sistemleri, en yüksek enerji verimliliği sunmakla birlikte enerjinin doğru yönetimi ve kontrolü felsefesi ile üretiliyor. Mitsubishi Heavy Industries Grubu Global 100 Endeksi-Sürdürülebilir Şirketler sıralamasında 66. Sırada yer alarak klima sektöründen bu sıralamada yer alan tek firma olarak dikkat çekiyor.

Form VRF Sistemleri San.Tic. A.Ş’nin Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olduğu Mitsubishi Heavy Industries VRF klimalar, yüksek verimliliği ve geniş ürün seçenekleriyle otel, iş merkezi, rezidans, konut, hastane, okul projelerinde tercih ediliyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)