Prosegur Alarm’dan Her Şey Dahil Güvenlik Hizmeti ‘Standart Paket’ İle Tüm Güvenlik İhtiyaçlarına Tek Çözüm

Hizmet verdiği dört ana iş kolundan biri olan alarm sektöründe dünyanın en hızlı büyüyen markalarından İspanya menşeli Prosegur, Türkiye güvenlik pazarında hizmet vermeye başladı. Prosegur’un görüntülü hareket dedektörü, yangın dedektörü, hareket dedektörü, jammer algılama ve tam fonksiyonlu cep telefonu uygulaması ’Standart Paket’ içerisinde tek seferde kullanıcıların hizmetine sunuluyor

Metropol hayatının getirileriyle beraber, günlük hayatı kolaylaştıran, emniyeti artıran güvenlik ihtiyaçları da farklılık göstermeye başladı. Bugün, hanelerden ticari işletmelere kadar pek çok alanda kişiler ya da kurumlar akıllı ve kişiselleştirilmiş güvenlik çözümlerine ihtiyaç duyuyor. 5 kıtada 18 ülkede 2 milyonu aşkın insanın güvenliğini sağlayan Prosegur, hizmet vermeye başladığı Türkiye’de tüm güvenlik ürünlerini bir arada sunduğu ‘Standart Paket’ uygulamasıyla kapsamlı güvenlik dönemini başlatıyor.

Yangın dedektörü ve görüntülü alarm doğrulama ‘Standart Paket’ hizmetine dahil

Hırsızlık, yangın vb. durumlarda kişi ya da kurumları günlük rutinlerinden alıkoyan kötü senaryolara karşı tüm güvenlik hizmetlerini bir arada sunan Prosegur, ‘Standart Paket’ ile güvenlikte ilk tercih oluyor. Prosegur’un standart paketini tercih edenler; görüntülü alarm doğrulama, yangın algılama, jammer algılama, tam fonksiyonlu cep telefonu uygulaması gibi çoğunlukla “ekstra” olarak sağlanan hizmetleri standart tek bir paket dahilinde satın almış oluyor. 365 gün 24 saat boyunca koruma hizmeti sunan Prosegur, müşteri odaklı anlayışı ve alanında uzman ekibiyle kişiselleştirilmiş “eksiksiz güvenlik” hizmeti sağlıyor. Görüntülü alarm doğrulama sayesinde, herhangi bir alarm durumunda Prosegur, kullanıcının mekanında gerçekten acil bir durum olup olmadığını teyit ederek güvenlik güçlerine bu doğrultuda bilgi veriyor.

Prosegur Türkiye ile ilgili detaylı bilgi ve hizmetlere https://www.prosegur.com.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)