Ünlü Tasarımcı Luke Irwin’dan Artemis Luxury'e Özel Koleksiyon

Türkiye'nin sevilen halı markası Artemis Halı, lüks segment markası  Luxury Collecitons için dünyaca ünlü İngiliz halı tasarımcısı Luke Irwin ile işbirliği yaptı. Prens Charles’ın eşi Cornwall Düşesi Camilla’nın yeğeni ile evli olan Luke Irwin, kendi çiftlik evinin inşaatında bulunan 2 bin yıllık mozaik yer kaplamasından ilham alarak tasarladığı özel halıları şimdi Artemis Halı kalitesiyle, Türkiye’de dekorasyon severlerle buluşuyor.

Türkiye’de ve dünyada müşterilerinin beklentilerini tam olarak karşılayan, son teknolojiyi yakından takip ederek farklılık oluşturan öncü firma Artemis Halı, Premium serisinden sonra Luxury Collections kategorisi ile de dikkat çekiyor.

Artemis Halı, orijinal mozaik desenli halı tasarımlarıyla ses getirmiş, 2003 yılından beri kilim-halı konusunda çalışmalarını yürüten İrlanda asıllı İngiliz tasarımcı Luke Irwin ile özel bir çalışmaya daha imza attı. İngiliz Kraliyet ailesi, Barack Obama, U2 üyeleri, Rolling Stones, gibi ünlü kişilere özel koleksiyon halılar tasarlayan Luke Irwin, Artemis Halı için, dört farklı mozaik deseninde sekiz farklı renkte halılar tasarladı.

Luke Irwin’ın Wiltshire’daki çiftlik evinin restorasyonu sırasında bulunan, 2 bin yıllık, muhteşem, dokunulmamış Roma mozaiklerinden ilham alarak Artemis Luxury Collections için tasarladığı halılar, geçmişe övgü niteliğinde...

İpek, doğal elyaf gibi çok özel malzemelerin kullanıldığı Artemis Luxury Luke Irwin Koleksiyonu, Türkiye’de150noktada satışa sunuluyor.

Artemis Luxury Collections Luke Irwin Koleksiyonu ile ilgili tüm dekupe halı fotoğraflarını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

https://www.dropbox.com/sh/p3q...Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)