VELUX İle Hayatınıza Işık Katın

“Hayatınıza ışık katın.” mottosuyla seksen yıldır; sadece, çatıdan gün ışığı ve doğal havalandırma sağlayan ürünler geliştiren VELUX, çatınızı da bir cephe gibi tasarlamanıza yardımcı oluyor. Danimarka’nın köklü markası VELUX; iyi tasarım, yüksek teknoloji ve sağlıklı iç mekân konularındaki hassasiyeti ile uzun ömürlü çözümler sunmayı amaç ediniyor. Türkiye pazarında 20 yıldır kendi satış öncesi ve sonrası ekibiyle faaliyet gösteren tek marka olan VELUX, servis ve garanti anlamında da son kullanıcıların ihtiyaçlarına hızlı cevap verebiliyor.

VELUX Çatı Pencereleri

VELUX Çatı Pencereleri, %28 eğim ve üzeri eğimdeki yüzeylerde (15°-90°) kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ürünler tüm kaplama malzemeleriyle uygun birleşim detaylarına sahiptir. Çatıdan gün ışığı ve doğal havalandırma fikrinin hemen ardından gelen “ürün su alır mı?” endişesini, tecrübesi ve sürekli eğitilen montaj usta ağı ile ortadan kaldıran VELUX, farklı proje ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına farklı model seçenekleri sunmaktadır.

VELUX Teras Çatı Pencereleri

VELUX Teras Çatı Pencereleri; 0-%28 eğim aralığındaki yüzeylerde (0°-15°) kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ürünler tüm kaplama malzemeleriyle uygun birleşim detaylarına sahiptir. 60cm ile 150cm arasında değişen boyutlardadır. VELUX, farklı proje ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına farklı model seçenekleri sunmaktadır.

AKILLI SİSTEMLER ARTIK DAHA AKILLI!

VELUX ACTIVE sensör tabanlı, iç mekân iklim yönetimini sağlayan bir üründür. Günümüzde iç mekân iklimlendirmesini %100 mekanik sistemlere bırakan çözümler de bulunmaktadır ancak VELUX “çatıdan gün ışığı ve doğal havalandırma” şeklinde tanımladığı pasif iklimlendirme çözümünü otomasyon sistemlerine VELUX ACTIVE ürünü ile dahil edebilmektedir. Hatta herhangi bir otomasyon sistemi yok ise VELUX kendi telefon uygulaması ile internet üzerinden çatı pencerelerinizi ve tüm aksesuarlarını yönetebileceğiniz bir otomasyon sistemi sağlamış olur.

İÇ MEKÂN İKLİMİNDE SAĞLIK VE KONFOR

Sağlıklı yaşam; insan kendi esas yaşam alanı olan doğa ile birlikte yaşayabildiği müddetçe mümkün olabilmektedir. Güneşin doğuşu ile uyanmak, batışı ile vücudu yavaşlatıp dinlenmeye geçmek ya da dışarıdaki temiz ve serin havayı zaman zaman içeri almak gerektiğini bilmek.

Günlük hayat içerisinde insanın kendine sağlıklı bir iç mekân oluşturmayı düşünecek ya da organize edecek vakti olmuyor. Kullanıcıyı öğrenen yazılımı ile VELUX ACTIVE hem sağlıklı iç mekân koşullarını hem de kullanıcı konfor koşullarını aynı anda sağlayabilmektedir. Sıcaklık, nem ve CO2 ölçer sensorlar ile VELUX ACTIVE, iç mekânlardaki doğal havalandırma ve gün ışığı dengesini ayarlamak amacıyla tasarlanmıştır. Telefon uygulaması ile sensoral konfor değerlerini uzaktan gözlemleyip; bulunulacak iç mekânın, çatı pencereleri ve tüm aksesuarlarını internet üzerinden önceden kontrol etmenizi sağlar. VELUX ACTIVE sensörleri ile ölçüp yönettiği sağlıklı iç mekân iklimini, kullanıcıyı öğrenen yapısı ile bireysel konfor koşullarına getirmek amacıyla tasarlanmıştır.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)