Velux Teras Çatı Pencereleri ile Beşinci Cephe Mümkün

Çatı penceresinin mucidi VELUX, Ödüllü Teras Çatı Pencereleri portföyünü yeni boyutlarla genişletiyor ve modern tasarım arayan kullanıcılara daha da fazla gün ışığı sunuyor. 

Velux çatı pencereleri

Çatı penceresinin mucidi VELUX, Ödüllü Teras Çatı Pencereleri portföyünü yeni boyutlarla genişletiyor ve modern tasarım arayan kullanıcılara daha da fazla gün ışığı sunuyor. İlk modern çatı penceresini 1942 yılında geliştiren VELUX, 80 yılı aşkın süredir çatıdan gün ışığı ve doğal havalandırma sağlayan ürünler geliştirerek, çatıların bir cephe gibi tasarlanıp kullanılabilmesine yardımcı oluyor. VELUX Çatı Pencereleri ve Aksesuarları, yeni teknolojiler ve ürünler geliştirilmesinde öncü rol oynayarak geleceğin trendlerine yön veriyor. 

Minimal Tasarımı ile Modern Görünüm 

2022’de VELUX Group, zarif ve minimalist tasarımıyla Ürün Tasarımı kategorisinde prestijli Red Dot Tasarım Ödülü’nü alan yeni nesil düz çatı pencerelerini tanıttı. Teras Çatı Pencereleri, minimum görünür kasaya ve ince kanata sahip olup, odayı aydınlatan ve dönüştüren bir gün ışığı alanı oluşturur. Motorlu açılım ve akıllı ev sistemleri tercih eden kullanıcılar için, gizli motorlar ve kablolar ile kesintisiz bir görünüm sağlar.


YENİ NESİL VELUX TERAS ÇATI PENCERELERİ, MİNİMALİST VE MODERN OLMASININ YANINDA, MÜKEMMEL ENERJİ PERFORMANSI VE GÜRÜLTÜ ÖNLEMEYİ SAĞLAYAN ÇOK SAYIDA TEKNİK YENİLİĞİ BÜNYESİNDE BARINDIRIR.


Dayanıklı ve Hırsıza Karşı Korumalı 

Velux çatı pencereleri

Yeni nesil VELUX Teras Çatı Pencereleri, minimalist ve modern olmasının yanında, mükemmel enerji performansı ve gürültü önlemeyi sağlayan çok sayıda teknik yeniliği bünyesinde barındırır. Denenmiş ve test edilmiş hava koşullarına dayanıklı, bakım gerektirmeyen PU iç yüzeyler ve 5 yıl garanti ile kullanıcıya sunuluyor. Teras Çatı Pencereleri, minimum enerji tüketimi, maksimum ısı ve ses yalıtımı sağlayarak yüksek kalitede iç mekan iklimi ve dinlenmek için sakin bir yer yaratıyor.

Teras Çatı Pencerelerinde Yeni Boyutlar

Estetik, enerji verimliliği ve gün ışığı ile modern çözümler arayan kullanıcıların taleplerini karşılayan VELUX, şimdi teras çatı penceresi ailesini üç yeni boyutla genişletiyor: 150x80 cm, 150x120 cm ve 200x60 cm. Yeni boyutların eklenmesiyle kullanıcılara hayal ettikleri iç mekanı oluşturması için daha büyük seçenekler sunuyor.

Her İhtiyaca Uygun Çalışma Şekli ve İç Aksesuarlar 

VELUX Teras Çatı Pencereleri’nin üç çeşit çalışma şekli bulunuyor: Sabit, elektrikli ve solar enerjili. Cam üst üniteler, çatı eğimine göre iki seçenek sunuyor. Düz üst cam ünite 2˚-15˚ çatı eğimi için, kavisli cam üst ünite 0˚- 15˚ çatı eğimi için kullanılıyor. Tüm varyantlar, dikkatli bir şekilde yerleştirilmiş aksesuarlarla ısı koruması ve ışık kontrolü sağlar. Teras çatı pencereleri, gölgelik, yarı geçirgen pliseli perde, tam karartma storun yanı sıra sineklik ve montaj elemanlarından oluşan eksiksiz bir aksesuar ailesi ile tamamlanmaktadır.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)