​Winx Club’in Sevimli Perileri, Şimdi Karre Kids İle Çocukların Odalarına Geldi…

Küçük kızlar onlara ve birbirinden renkli maceralarına bayılıyor. Winx Club’ın güzel perileri Bloom, Stella, Flora, Miusa ve Tecna VİKO’nun Karre Kids serisi ile şimdi çocukların odalarına geliyor.

Evrenin derinliklerinde Magix adında sihirli bir boyutta, periler ve cadılar birbirleriyle savaşıyor. Periler iyilik için, cadılar kötülük için mücadele ediyor. Sevimli periler Bloom, Stella, Flora, Miusa ve Tecna ya da diğer adıyla Winx Club grubu, sihirli güç ve yeteneklerini kötülüğü yenmek için seferber ediyor. Elektrik anahtar ve priz sektörünün yenilikçi ve lider kuruluşu VİKO’nun Karre Kids serisi ile şimdi minik kızlar da bu mücadelenin bir parçası oluyor. VİKO’ nun lisanslı ürünü Winx Club’ın sevimli perileri, VİKO Karre Kids priz, komütatör ve elektrik anahtarları ile çocukların odalarına misafir oluyor.


Üstelik özel koruma kapaklı ve çocuk koruma özellikli Karre Kids, priz modelleri ile miniklerin odası hem neşeli hem güvenli…

VİKO özellikle çocukların odalarında kullanılacak ürünlerinde güvenliğe çok daha fazla önem veriyor. Sizi ve sevdiklerinizi elektrik çarpmalarından korumak için priz mekanizması içinde çocuk koruma özelliği bulunuyor. Böylece çocukların priz deliklerine sivri cisimler sokması engellendiği gibi, priz kapağı sayesinde de en üst seviyede güvenlik sağlanmış oluyor. Çocuk korumalı Karre Kids prizlerin montajı, çabuk bağlantı özelliği ile rahatlıkla yapılabiliyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)