WMZINC 180 Yaşında !

WMZINC 180. Yıl kutlamasını 13 Ekim tarihinde dünyanın farklı ülkelerinden birincil çözüm  ortakları ve distribütörleri ile bir araya gelerek Paris’te gerçekleştirdi.

Türkiye’den  AD Groupe firması ortakları Nesrin Demirel ve Hüseyin Aydemir, Karace Ticaret firması ortakları Zeynep Karace ve Hüsnü Karace, Megaron Çatı Sistemleri firması Genel Md Barış Özaydemir ve Pazarlama Md Yardımcısı Turgay Ciril eşlik ettiler. Etkinlik La Fayette teraslarında Paris’in çinko çatı manzarası ile başladı, daha sonra muhteşem Opera binasının rehber eşliğinde gezilmesi ile devam etti. 

1875 yılında inşaası tamamlanan, ve dönemin önemli mimari Charles Garnier tarafından 3.Napoleon için tasarlanan Paris’in ana opera ve bale binası mesleklerinin çoğu mimarlık olan veya mimarlar ile birlikte çalışan tüm ziyaretçilerin ilgisini çekmeyi başardı. Gece yemeği ve kutlamasında 180. yılın şerefine pasta kesilerek, VMZINC’in 180 yıllık tarihi, özel sunumlar ve stand-up gösterisi ile anlatıldı. 

Bu yıl Fedrus grubuna dahil olan “VMZINC”’in yeni CEO’su Marc Vandercruys heyecanını ve gururunu tüm misafirler ile paylaştı. Tarihten ve iş ortaklarından aldığı güçle, VMZINC yarınlara hazırlanıyor, çatı ve cephe kaplama çözümlerinde mimarların ve yapı sektörünün lider ve gözde konumunu pekiştiriyor.Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)