WMZINC ile Kendi Çinkonu Yarat !

Kişiselleştirme yalnızca giyim markaları için değil, tüm sektörlerde giderek büyüyen bir trend haline gelmiş ve inşaat endüstrisi de bunun dışarısında kalmamıştır. Müşteriler ve tasarım ekipleri, istenilen talepleri projelere adapte edebilmek için, ısmarlama sipariş üzerine üretilen çözümler aramaktadır. VMZINC®, bu yeni gereksinimlere uygun ve isteğe bağlı üretilebilen farklı bükümde malzeme ve perfore ürünleri müşterilerinin kullanımına sunuyor.

- VMZINC ve PERFORASYON; VMZINC®, estetik ve arzu edilen şeffaflık derecesine göre standart veya projenize özel üretilen perfore çinkoyu beğeninize sunuyor; Yuvarlak, kare, dikdörtgen veya trapez biçimler; üniform veya rasgele düzende ve motif pikselleme kullanarak fotoğrafik panel üretim imkanı. Perforasyon, VMZINC® yapısal sistemleri ile birleşince, gölgeler ve ışık arasında bir kontrast yaratarak cephelerde ritim kazandırılıyor. VMZ Perfore çinko kaplama ürünlerimiz aynı zamanda güneş kırıcı özelliği gösteriyor ve binaların termal performansını da arttırmaya katkıda bulunuyor. Kendini tamir edebilme özelliği sayesinde perfore çinko üzerinde doğal patina oluşuyor ve çoğu kez diğer metallerde karşılaşılan kesik kenarların boyanmasına gerek kalmıyor. Çinko'nun nitelikleri onu ideal bir ürün haline getiriyor. Böylelikle zerafet ve projenin ömrü uzun vadede garanti altına alınıyor.

- VMZINC DETAY ÇÖZÜMLERİ; VMZINC'nin endüstriyel becerileri, metal veya ahşap duvar üzerine monte edilmiş, yivli profiller şeklinde kaplama sistemleri geliştirmesini beraberinde getiriyor. Görünür sabitleme tekniği kullanılarak monte edilmiş, tek bir profil üzerinde çeşitli aralıklar ve derinlikler bulunabiliyor. Bu yivli profiller cephe ritminde ve yapıda uyumu sağlıyor ve yukarı akışta doğallık katıyor. Cephelerin hızlı ve kolay kurulumunu sağlamak için tüm profiller daha sonra paketleme ve katlama türüne göre teslim ediliyor.

- DİLEDİĞİN RENKTE ÜRETİM İMKANI; 1837 yılından bu yana yüzey görünümü teknolojisinde öncü, VMZINC® know-how'ını çağdaş üretim teknikleri ile birleştirerek tüm mimari taleplere cevap verebilecek istediğin renkte PIGMENTO® üretim yapıyor. Bu çığır açan yenilik piyasaya yeni bir soluk getiriyor. Mimari estetiğe yönelik bu son yenilik, son kullanıcıların talepleri doğrultusunda arzu edilen renkte üretim yapılabilmesi, tüm VMZINC® cephe ve çatı sistemleri için mevcut olup, bu renkler VMZINC® ve mimari tasarım ekipleri tarafından ortak oluşturuluyor. Projeye özel her bireysel talep VMZINC® tarafından “terzi düşüncesi” ile inceleniyor ve projeye uygun kapsamlı bir çözüm sunuluyor.

- PROJE VE ŞANTİYE DESTEĞİ; Projenin her aşamasında VMZINC® ekipleri, teknik destek ve şantiye desteği veriyor. Detay ve fizibilite çözümlemelerinde de yardımcı olan mimari ekip mümkün olan en efektif çözümleri müşterilerine sunuyor.. VMZINC® ayrıca, uygulama detaylarını da gösteren maket desteği sağlıyor VMZINC® 180 yıllık deneyimi sayesinde en zor projelerin yönetiminde yüklenicilere verdiği destek ile en optimum çözümleri müşterilerine sunmaya devam ediyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)