WMZINC 180. Yılını Kutladı

23-27 Mayıs 2017 tarihleri arasında 40.'sı düzenlenen Yapı Fuarı - Turkey Build İstanbul'da, VMZINC Türkiye İrtibat Ofisi ekibi, sektör oyuncuları ve karar vericileri ile biraraya geldi. Aynı tarihte (24 mayıs 2017)   distribütör, mimar ve uygulayıcı çözüm ortakları ile birlikte  180. yılını kutladı.

Distribütörler AD Group ve Karace Dış Ticaret’in de katıldığı fuarda, standda yer alan “Rengini Sen Seç” köşesindeki PIGMENTO® serisinin yeni yüzey alternatifleri de tasarımcılar ve kullanıcılar tarafından ilgi ile karşılandı. Mimari tasarımlarda titanyum çinkonun bakım gerektirmeyen, uzun ömürlü, doğal malzeme özelliklerinin yanı sıra “doku”, “form” ve projeye özel “renk seçenekleri” sunması ziyaretçilerin hayal dünyalarını süsleyerek gelecek projelerinde esin kaynağı oldu.

Her sene olduğu gibi yeni sistemler ve yüzeyler ile ilgili bilgi paylaşımları yapıldı. Cephe sistemlerin ön planda olduğu 2017 stand tasarımında ayrıca; Pul kaplamalar, Interlocking sistem ve Perfore sistemler çok yoğun ilgi gördü. Her türlü dış ortam koşullarına dayanıklı VMZINC® titanyum çinko cephe kaplamalarında, yeni nesil güneş kırıcı olarak da kullanılan ürünleri, sınırsız tasarım olanağı sunan bükümlü perfore levhalar ilgi odağı oldu.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)