Dekorasyonun Kilit Parçası Kapı ve Dolaplara Themore Concept Dokunuşu

Evlerin en kilit mimari ögeleri kapı ve dolaplar, yaşam alanlarının stilini yansıtan önemli detaylar olarak öne çıkıyor. Mutfak, banyo, kapı, vestiyer, dolap, ray dolap ve dekorasyon ürünlerini bir çatı altında toplayan tek marka Themore Concept, zengin portföyü ile yaşam alanınızın tamamıyla uyumlu bir dekorasyona ulaşmanızı sağlıyor. 

Tüm evinizin tek bir uzman elinden, baştan aşağı birbiriyle uyumlu yüksek kalitede bileşenlerle oluşturulmasını sağlayan Themore Concept; kapı, dolap ve ray dolap modelleriyle ihtiyaçlarınıza uygun ve ruhunuzu yansıtan tasarımları yaşam alanınıza taşıyor. Kişiselleştirilebilir çözümleri ve üstün kalitesiyle kapı ve dolaplarda da ön plana çıkan marka; mutfak, banyo, kapı ve dekorasyon ürünlerini beraber, ahenk içinde tasarlayarak, evin genel uyumunu ortaya çıkarıyor.

Hem şık hem de fonksiyonel

Yaşam alanlarında hem şık tasarımı ile dikkat çekecek, hem de fonksiyonelliği ile kullanım alanlarını genişletecek dolaplar tercih ediliyor. Ray dolap ve dolaplarında modernlik ile sadeliği konfor ve fonksiyonellikle buluşturan Themore Concept; siyah, eloksal, mocha, antrasit ve gold renklerde birçok seçenek sunuyor. Cam tercih edenlerin dekorasyonuna düz, setine, füme, serigrafi, bronz, reflekte ve nervüllü tasarımlarla şıklık katıyor. 

Evlere renk katan kapılar…

Themore Concept kapı

Alışılageldik renk ve konseptlerin dışındaki tasarımlarla farkını ortaya koyan Themore Concept, kapı tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Özel tablalı ve çıtalı, özel üretim lake boyalı neoklasik kapı modeli Melisa modeli ile evlere renk katıyor. Hem lake boyalı hem de kaplamalı uygulanabilen Gold serisi ve doğal ahşap görümünde 9 renk skalasına sahip Alara serisi ile hayal gücünüze hitap ediyor.  Melamin yüzeyli çizilmelere ve darbelere karşı dayanıklı, özenle tasarlanmış desenlere sahip Lima modeliyle ise modern bir estetik sunuyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)