Themore Concept’ten Banyolar İçin Zarif, Minimal ve Ergonomik Tasarımlar

Havaların ısınmasıyla beraber evlerin yaz ruhuyla tazelendiği bugünlerde yaşam alanlarında değişiklikler yapmak isteyenler için banyolar önemli bir odak noktası... Banyolarını bir arınma alanına dönüştürmek isteyenler için lake ve doğal ahşap ürünler öne çıkarken, daha işlevsel hale getirmek için iç hacmi geniş dolap tasarımları öneriliyor. Banyolarda farklı beklentiler ve zevklere yönelik zengin bir tasarım koleksiyonu sunan Themore Concept, konforlu ve fonksiyonel banyo alanları yaratmanıza yardımcı oluyor.

Themore Concept’ten Banyolar

Banyoların tasarımı diğer mekanlara göre daha ayrıcalıklı ve zor olsa da binlerce malzeme ve doku ile sınırsız tasarım oluşturmak ve uygulamak mümkün. Ancak, suyun en çok kullanıldığı alanlardan biri olması ve neme maruz kalması nedeniyle banyolarda kullanılacak malzemeleri seçerken ayrıca dikkatli olmak gerekiyor. Bu anlamda hem işlevsellik hem de görünüm için kullanıcıların isteklerini anlayan, sunduğu en uygun malzeme, renk, kombin önerileriyle hayatları kolaylaştıran Themore Concept, 16 farklı tasarımı ile hayalinizdeki banyoyu oluşturmanızı sağlıyor. 

Banyolara doğal bir dokunuş…

Yazın enerjisini banyoya taşımak için mobilyalarda açık renkler tercih edilirken, yüzey malzemelerinde ise lake ve ahşap olan ürünler seçiliyor. Ahşapla kombin yapılan Themore Concept tasarımları, banyolara doğal bir dokunuş katıyor. 

Ferahlık sağlayan depolama alanları ön planda

Banyoyu hem şık hem de kullanışlı hale getirmek için son dönemde pratik ve yaratıcı depolama alanları öne çıkıyor. Tüm kişisel bakım ürünleri ile havludan temizlik malzemelerine pek çok eşyanın saklanabildiği dolaplar ve çekmece içi düzenleyiciler, özellikle küçük banyolar için oldukça öneriliyor. Bunun yanı sıra yer tasarrufu sağlayan ve içinde kirli sepeti bulunan aydınlatmalı dolaplar da en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)