Themore Concept Geniş Ailelerin Mutfak Sohbetlerinin Keyfini Artırıyor

Bayramlar ve yaz tatilleriyle beraber kalabalık aile sofraları artmaya, keyifli sohbetlerin ve lezzetli anların paylaşıldığı mutfaklar gittikçe daha fazla zaman geçirilen alanlar olmaya başladı. Themore Concept, kalabalık ailelerin ihtiyaç duyduğu her ince ayrıntıyı ve beklentiyi düşünerek tasarladığı Luke modelini geniş aileler için öneriyor. 

Tüm evinizin tek bir uzman elinden, baştan aşağı birbiriyle uyumlu ve yüksek kalitede ürünlerle döşenmesini sağlayan Themore Concept, kalabalık aileler için daha büyük saklama alanları, ayrıntılı dolap bölmeleri, geniş ve ferah tezgâh yapıları sunuyor. Mutfakta işlevselliği ve şıklığı buluşturan Luke modeli ile her sofrayı kutlama ortamına çevirmenize fırsat tanıyor. 

Alışılageldik renk ve konseptlerin dışında

Themore Concept Luke and Luke Wood

Alışılageldik renk ve konseptlerin dışındaki tasarımlarla farkını ortaya koyan Themore Concept, lake boyalı, 22mm kalınlığındaki zarif kapak çerçeveleri ile sofistik bir tasarıma sahip Luke mutfak modelinde, her zevke uygun renk ve tasarımlarıyla, hayal edilenden daha fazlasını sunuyor. Açık ve kapalı raf sistemleriyle, mutfaklardaki depolama alanları için de kullanışlı ve çok yönlü bir tasarım olarak öne çıkan Luke, kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Dekorasyonda yeni nesil uyum

Luke modeli; hem yalın bir görünüm, hem de zamansız bir şıklık arayanlar için ideal bir alternatif olarak sunuluyor. Luke ve Luke Wood olmak üzere iki modelden oluşan seri, ahşap görüntüsü ve düz renk seçeneğiyle dekorasyonda yeni nesil bir uyum yaratıyor. Ahşabın düz renklerle ahenkli uyumu, geleneksel ve modern görünümü harmanlayarak özgün bir stil yaratıyor. 


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)