Themore Concept ile Sonbaharın Esintisini Mutfaklara Taşıyın

Sıcak yaz günleri telaşının bitmesiyle birlikte, yaşam alanlarında geçirilecek vakitler artmaya başladı. Evlerin kalbi olan mutfaklarını değiştirmek isteyenler için vakit hala geç değil. Mutfak dolaplarında her zevk ve ihtiyaca yönelik geniş bir koleksiyona sahip olan Themore Concept, kişiye özel tasarımları ile klasikten moderne geniş ürün yelpazesiyle yaşam alanlarınızı yenilemenize yardımcı oluyor. 

Mutfaklarda dinamik bir görünüm için duvarlarda çift renk uygulanmasını tavsiye eden Themore Concept tasarımcıları; dolaplarda mekâna sıcaklık katan renklerin kullanılmasını, ahşap dolaplara eşlik eden sonbahar aksesuarları yapraklar ve kozalaklarla, uzun zaman geçirilen bu alanlarda daha sıcak ve samimi bir ortam yaratmayı öneriyor. 

Mutfaklar, işlevsel çözümlerden estetik dokunuşlara pek çok ihtiyaçla yenileniyor.  Kişisel dekorasyon tercihleri artık mutfaklarda da etkisini gösterirken, davetler ve arkadaş toplantıları için keyifli bir atmosfer yaratma ihtiyacı da değişimi tetikliyor. Mutfağınıza son trendleri taşıyacak tasarımlara imza atan Themore Concept, zengin portföyü ile mutfaklarınızı  istediğiniz gibi dönüştürmenize destek oluyor.

Bu dönemde mutfaklarını yenilemek isteyenlere aksesuarlarda, duvarlarda ve yüzeylerde pozitif etkileriyle mekana sıcaklık katan toprak tonları, turuncular, yağ yeşili, sarıları öneriliyor.  Duvarlarda tek renk uygulama yerine iki farklı renk ile dinamik bir görünüm oluşturulabileceğinin altını çiziyor. Son dönemde duvar kağıtları ve aksesuarların da ön plana çıktığını belirten Themore Concept Proje Yöneticisi İç Mimar Suzan Adıgüzel; mutfaklarda dikey çizgili soft renklerin samimi ve sıcak bir hava yaratılabileceğini ifade ediyor. Sarı renk aydınlatmalar, mumlar, aromatik kokular, yapraklar ve kozalaklar ile mutfaklarda sonbahar ruhunun tamamlanabileceğini söylüyor.

Sonbahar ruhunu mutfağınıza taşıyın

Themore Concept Legolas Mutfak Modeli

Sonbaharın ılık havasını mutfağa taşımak isteyenler için ahşap kombinleri ile öne çıkan Themore Concept, tasarımlarıyla, evlerinizi ve özellikle mutfaklarınızı canlandırma fırsatı sunuyor. Yenilenme enerjisini evlerine taşımak isteyenler için mutfaklara sımsıcak, zengin ve doğal bir dokunuş katıyor. Mekânın ruhunu yenileyen Trinity Mutfak Modeli, zarifliğiyle olduğu kadar kalitesiyle de göz dolduruyor. Modern ve klasik anlayışı yeniden yorumlayan seri, mutfakta geçirdiğiniz zamanlara başka bir boyut getiriyor.

Themore Concept, Legolas Mutfak Modeli ile ise modern minimalizm ve geleneksel tarzın temiz çizgileri arasındaki mükemmel dengeyi sunuyor.  Hem düz hem de ahşap yüzeylerde rahatlıkla uyumlanan serisi, kullanıldığı alanın ayırt edici özelliği haline geliyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)