Armani / Casa Türkiye'ye Geri Döndü

BMS DESIGN CENTER, iç mimari tasarım desteği ve satış sonrası servisiyle müşterilerine Etiler Nispetiye Caddesi'nde bulunan mağazalarında konforlu deneyim sunarak kırk yılı aşan deneyimiyle dekorasyon sektöründe başarılı konut, otel ve ofis projelerine imza atıyor.

ARMANI / CASA TÜRKİYE

Yeni marka olan Armani / Casa'nın Türkiye lansmanı turizm ve konut sektörünü bir araya getirecek. Armani / Casa, "Şıklık ve Stilde Yaşamak" mottosuyla Türkiye pazarına BMS DESIGN CENTER ile geri döndü. 40. yılında, 200 metrekarelik alanda mobilya, ev tekstili, mum ve diğer aksesuarlarını sergileyerek ve satışını yaparak 2024 Ocak ayı itibarıyla faaliyete başladı. Armani / Casa'nın estetik felsefesi, değerli malzemeler, rafine yüzeyler ve zarif kumaşlarla zenginleştirilmiş sade çizgilerden oluşuyor. Tasarımlarındaki mükemmel oranlar, iç mimarların özel siparişleri ile Türkiye'deki konut ve turizm projelerinin ilgi odağı haline gelmiştir.

BMS DESIGN CENTER, Herman Miller, Poltrona Frau, Baccarat, Cappellini, Alias ve Armani Casa gibi global markaların resmi Türkiye temsilcisi olarak modern tasarımın yanı sıra yaşam alanlarını değerlendirerek mimarlara, iç mimarlara ve bireysel müşterilere yardımcı olmaktadır. Ayrıca, seçili tasarımların online mağazası www.shop.bms.com.tr aracılığıyla Türkiye'de kolayca erişilebilir hale getirilerek satışa sunulmaktadır.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)